rum.ungurury.ru

Cum de a vindeca zgomotul în căile de atac mele populare cap

După ce a lucrat într-un mediu zgomotos sau din cauza vârstei persoanei în cauză cu privire la zgomot în capul meu. S-ar părea, iar capul nu doare, și nu suferă presiunea, dar zgomotul constant interferează cu concentrare și normal să se simtă. Cum de a vindeca zgomotul în căile de atac mele populare cap - există rețete, care va ajuta sa scapati de zgomotul din cap și simt normal.

Cum de a vindeca de zgomot în cap mele remedii populare:

  • culege flori de trifoi (borcan de jumătate de litru), se toarnă un borcan complet cu alcool și se lasă într-un loc întunecat la infuzat timp de 2 săptămâni. Bea coniac înainte de a merge la culcare pe o lingura.
  • acei oameni care nu se pot folosi tinctura de alcool, se recomandă să se usuce pentru prepararea cafelei trifoi cap și bea ca un ceai. Bea ceai de gât 3 până la 6 ori pe zi.
  • taie usturoiul si sa le umple o jumătate de jumătate de litru borcan. Jar de sus pentru a turna vodca, se acoperă și se lasă la infuzat timp de 12 zile. Ia tinctura 5 picaturi, diluarea cu apă.
kak-vylechit-shum-v-golove-narodnymi-sredstvami
  • rădăcini și scoarță de Eleutherococcus cotlet și se toarnă vodca (1: 1). Mijloace necesare să insiste se încălzească până la tinctura va dobândi o culoare închisă, și de a dobândi miros dulce. Acceptate înainte de mese 30 picături.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru