rum.ungurury.ru

Nu puteți depăși boli? APLICA CUPRU!



Bună ziua, „Bunica!“ Am 85 de ani. suport de cupru de sănătate, precum și apa „viu“ și „mort“. Experiența sa podelitsya.Nachnu doresc un eveniment de viață. În august 1985, paralizie a lovit prietenul meu. Ei paralizat pe partea dreaptă a corpului. Prietena locuia singur. El a venit o dată să o viziteze, iar ea stă pe pat și Vaietele: Ce am acum de gând să fac? Sunt chiar și cartofii nu se pot curăța, pentru a găti supa-te! Tresit ei, ea a spus despre vindecarea de cupru Serghei fratele și soția lui Zoe și oferit, de asemenea să încerce să trateze monede de cupru. Un prieten a fost de acord. Ea a găsit mai multe monede mărunțiș, le-am curățat, înconjurat de ele rotunde de la încheietura mâinii la brațul paralizat cot prietenele monede cimentat ipsos și bandaj fix. După aceasta a plecat acasă. Din nou, a venit la prietena câteva ore. Mă uit, ea sta la o masă pe care sunt împrăștiate peste tot nasul, pe care am inregistrat cu ea în dimineața asta. Eu întreb ce sa întâmplat? Un prieten a spus că doctorul a venit, a strigat la ea și a rupt toate monedele. I-am asigurat, și din nou săptămâna lor nakleila.Cherez Darling a fost numele prietenului ei vine la mine și râde. Întreb: - Dragul meu, ai mâncat smeshinku că o astfel de veselă și ea în tăcere ține mâna dreaptă și arată că funcționează ?. Asta e ceea ce putere este de cupru! Proprietatile curative ale acestei bezgranichny.Applikatsii de metal cu cupru este utilizat pentru tratamentul bolilor de piele, insomnie, boli ale tractului gastro-intestinal, inflamația amigdalelor, bronșită, tuberculoză, colecistită, sciatica, ulcere gastrice și 12 ulcer duodenal, cupru elimina febră, tumori, articulare si dureri musculare. plăci sau monede de cupru se aplică pe locul bolii și să dețină până când corpul începe să respingă metalul, adică pierde aderența la medelechenii kozhey.Pri aplicate monedelor de cupru Produs 1968, precum și plăci de cupru. Cel mai bine este să se aplice clasa de cupru MB, ci doar o foaie și monedele nu provolochnuyu.Razmer sau este luat placa de cupru, astfel încât nu există nici o lasarea pielii, care este, de monede metalice complet în contact cu pielea, la fel ca în cazul unei curbarea apare în jurul punctului de studii în primul rând dispar, iar apoi, în cursul anului va apărea din nou pe moroze.Metall în cerere trebuie să fie pârli periodic sau sare umedă rastvorom.Med vindecă repede. O femeie, după o intervenție chirurgicală cicatrici formate apendicita. Ea a suferit timp de doi ani cu ei, iar apoi a fost sfătuit să se aplice la formarea de monede de cupru. Cicatricele rassosalis.Otlichno vindecat artrita cupru și poliartrită. Am suferit de aceste boli pentru un prieten de-al meu de mult timp. Din acest motiv, ea a înghețat piciorul grav rănit și brațul. Ea supta-le pe timp de noapte, și numai apoi du-te la culcare. Obkladyvat a început membrele monedelor sale de cupru. În primul rând, temperatura corpului pacientului sa îmbunătățit, dar durerea a crescut, dar cu patru zile mai târziu, un prejudiciu complet izlechilas.Pri cele mai teribile - consecințe. Atunci când un alt prieten de-al meu rănit piept, în sigiliul ei glandei mamare a apărut, iar medicul a sfătuit-o să sufere o intervenție chirurgicală. Femeia a refuzat. Ea a început să impună pe sigiliul de cupru, și toate resorbit. Operația nu ponadobilas.Est experiență în tratarea fibroamelor de cupru. Când educația se găsește într-o femeie, ea a început să pună pe burta placa de cupru. ginecologice regulate de verificare a aratat ca fibroame net.Tem care suferă de durere de inimă constantă, este necesar să se pună în monede subclavie de cupru fossa timp de 10 zile. Mai mult inima nu va tromboflebită bolet.Boleyuschim recomanda punerea într-o monede de cupru ciorap pantof, și merge cu ei la uluchsheniya.Izlechivayut de cupru și hemoroizi. În această boală, trebuie să pună la marginea monede de cupru direct pe anus, iar a doua de mai sus atașați ușor între fese, astfel încât monedele nu se ating. Plimbare cu aplicație pentru a finaliza resorbția hemoroizilor aplicații de vindecare shishek.Effektivno cupru otită medie cronică și sinuzita. Când sinusului pe sinusurilor maxilare ar trebui să fie aplicat la penny de recuperare monety.Med vindeca surditate. Pentru această monedă o dvuhkopeechnuyu atașată pe osul de deasupra urechii, iar cealaltă - la ureche de către o persoană. Tratamentul de lungă. Monede aplică cuplarea lor cu kozhey.Odna femeie în vârstă de 80 de ani, a suferit o mare de tinitus. Atașamentul în spatele urechii de monede de cupru ei cruța acest nepriyatnosti.Med elimina dureri de cap. În acest caz, moneda se aplica la locul durerii. După 15-20 de minute, capul se oprește bolet.Primenyayte de cupru, și vă va reveni la sănătate. Dar, pentru a fi tratat cu metalul, asa ca nu au avut complicații, începe numai atunci când suntem siguri de diagnostic.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru