rum.ungurury.ru

Să vă și acum piper tinctura pe kerosen ajuta

Voi descrie un caz de viață. În timpul războiului, vecinul nostru Orin, o bunica bun a fost bolnav. Când ea a fost de 50 de ani. Nu putea merge - au început ca un castravete bici. Atunci când înțepat pielea picioarelor cu ace, Orin simțit nimic. Fiica ei Natalia chemat o ambulanță și a încercat să o convingă pe mama ei că picioarele trebuie să fie amputat, altfel va muri. Orin spălată cu mânie și a spus: „Și ce este viața fără picioare? Vreau să mor cu două picioare. Pleacă! „A fost voia lui ispolnili.I Orin cere lui Dumnezeu că a trimis la moartea ei, așa cum ea a vrut să fie o povară pentru soțul ei Fedota. Câteva zile mai târziu, bătrânul merge în cameră și spuse: - Bună, bunico! Ce? Minciuna Bunica răspunde: - Lezhu.- Și nu vă faceți griji, va dansa în continuare, - a spus bătrânul, cu spatele la ușă a început să se miște încet. Și aproape pe pragul casei a spus: - tip complet borcan piper roșu și zaley kerosen său. Se agită vasul și lubrifia picioarele. Izolați-le apoi ceva de la oi sau de blana de iepure. - Și apoi a intrat în koridor.V același moment soțul ei a intrat în camera Fedotov. Orin îi spune: - Dă acest dedushku.A Fedot a răspuns: - Nu am văzut nikogo.Vyshel uite, dar a văzut nimeni. Și au început să gătească și să facă rețeta frecare, acest om sfânt. Zilele 10 femeie sa mutat degetele, iar o lună mai târziu a fost pe picioare. Ea a trăit până la 90 de ani și a mers tot timpul pe picioarele lor. Aveam doar 7 ani, dar încă îmi amintesc că bunica mea scumpă sosedku.Etot rețetă și tatăl meu aplicat. La urma urmei, el de la Dumnezeu.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru