rum.ungurury.ru

Mai soț nu a suferit de sciatică

Soțul meu târziu de multe ori hartuit sciatică. Și o bunica sfătuit să se înmoaie în oțet 3% pilitură de fier, apoi le înveliți în pânză de bumbac și se aplică ca o compresa timp de 5 minute în regiunea lombară. După această oprire sciatică donimat.Sdelala totul ca bunica sfătuit pus în fața ochilor ceasuri soțul ei și aspru pedepsiți la 5 minute mai târziu el ma sunat. El a avertizat, și ea a fost implicat în treburile casnice, pe care noi, femeile, sunt întotdeauna o afacere mare. Câștig și nu te uita la ceas. Soțul ei este tăcut. Când m-am dat seama că au trecut mai mult de cinci minute, am pielea de corp de gâscă. Am tiptil la pat, și soțul meu să doarmă somnul celor drepți. Când a ridicat comprese cu el a crescut cu bule mov cu farfurioară velichinoy.Eto a fost la 11 ianuarie și a douăsprezecea zi de naștere a soțului ei, care au fost deja invitați. Cum au râs atunci când a ajuns la mustăcios metru de creștere unchiul optzeci-șapte, îmbrăcat în cămașă de noapte cu volane și funde de panglici. Faptul este că, în plus față de această cămășuță de noapte nu avea nimic să poarte, pentru că întregul spate inferior a fost un blister solid. Ea a salvat soțul ei de consecințele arderii unui amestec de ulei și apă de var hidratat. Le-am se amestecă în părți egale în volum. Am străpuns blister, sângera lichidul, și apoi uns amestecul loc pregătit, preîncălzită într-o baie de apă. Mai soț nu a suferit de sciatica.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru