rum.ungurury.ru

CUREA piele de oaie poart-o în valoare în cazul în spate durere faceti griji

Bună ziua, „Bunica!“


Am scrie cu speranța că sfatul meu, de asemenea, cineva se va potrivi.
Cei care suferă de dificultăți de respirație și umflarea, aveți 2 lingurite rădăcină zdrobit se toarna un pahar de iarbă de grâu de apă clocotită, se lasă să se răcească, se strecoara si se bea cald 4 linguri De 3 ori pe zi, timp de o jumătate de oră înainte de mese. A doua zi, se prepară în același mod și să ia infuzia de radacina de cicoare, iar al treilea - o păpădie. infuzii de recepție alternative pentru a finaliza recuperare.


pentru a potoli setea dureri de spate, trebuie să fie tăiate din coajă vechi de piele de oaie autentic benzi pe care lungimea și lățimea, astfel încât acesta a acoperit tot din spate, și purtați-l, fără a scoate zi și noapte. Spinări opri îngrijorătoare. instrument excelent, l-am testat pe mine, și înainte ca, chiar un tratament de spital nu a putut scapa de durere. În plus față de purtarea centurii din piele de oaie, este necesar să se aibă mai diferite fructe și mai mult pentru a fi în aer liber.


Vă doresc o victorie rapidă asupra bolilor.


Cu sinceritate - Ivan Jakimovich Beetle, regiunea Rivne.



Telemea, miere și decoct ierboase - pentru stomac, cum ar fi nectar


Bună ziua, „Bunica!“


Rețeta Mă adresez celor care suferă de dureri în stomac.
Deci, în cazul în care stomacul doare, te sfătuiesc să se pisa și se amestecă 10 flori de gălbenele și 1 linguriță ierburi rostopască (cei care hipoaciditate, se adaugă 1 des.l. frunze de pătlagină), se toarnă amestecul de 250 ml de apă clocotită, a adus la fierbere, se fierbe timp de 10-15 minute, la foc mic și tulpina. După aceea, se amestecă 1 lingura casă iaurt și flori miere degresată, dizolvată într-un amestec de bulion și să bea un pic cald pentru 1/3 cana de 3 ori pe zi, cu 30 minute înainte de mese. Acceptați înainte de recuperare, deși îmbunătățit după simt înseamnă prima primire.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru