rum.ungurury.ru

Un mod simplu de a scăpa de negi

După ce, la un moment dat, făcând lucrări de pictură, găsit în negilor lui mână. Numărul acestora este în creștere zi de zi, și chiar au început să apară pe palme. Am încercat tot felul de preparate farmaceutice, rostopască, ceapa, hrean, dar negii nu ischezali.Togda Vă recomandăm următoarele: dacă mă ocup de grădină sau de a face alte excavare și pământ pentru a găsi un os, care a luat, a citit „Tatăl nostru“, și apoi la fiecare veruca Gesticulă direct pe piele a osului, închizând fiecare cerc. Am făcut doar asta. Apoi am început să observe negii. În fiecare zi, ca și cum acestea au fost de topire, devenind mai mici, mai mici, și după 5 zile și a făcut ischezli.Ochen tratament bun. Dar este pentru cei care sunt botezați. In aceasta am fost convins personal. Când fiica ei a apărut negi, am aplicat la propria metodă, dar nimic nu a ajutat, ca fiica a fost nebotezat. Și apoi, când a mers la clasa a 10-a, am botezat și a avut loc o sesiune de tratament din nou os. Negi plecat în 3 zile. Și după botezul fiicei a devenit mai puțin bolnavă, pentru că ea are un înger păzitor. După aceea, am ajuns să credem sincer în Dumnezeu, și apoi nu doar convins că răul este pedepsit, și bine plătește întotdeauna storitsey.Iskrenne doresc binecuvântarea lui Dumnezeu pentru toți cititorii și editorii ziarului!
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru