rum.ungurury.ru

Am câștigat demodikoz

Acum cinci ani, am devenit demodikoz bolnav. Felt îngrozitor, se pare că acarienii trăiesc în fiecare celulă a corpului meu și tocmai am mâncat. De-a lungul primăvara și vara este tratată cu medicamente, dar rezultatul pozitiv nu a fost. Organismul itched și iadul de foc, și fața lui a fost acoperită cu tuberculilor roșii dureroase. Din disperare murdărită kerosen lui aviație. Și dintr-o dată mâncărime oprit, petele devin mai ușoare, și seara este curățat pielea fetei. Pătată cu kerosen timp de două săptămâni și a mâncat o mulțime de usturoi, bea oțet de mere și corpul pătat de un decoct de pelin. Apoi, revizuirea un dosar de „bunica“, găsit în rețeta ei de la giardioza. Ar trebui să fie 1 lingura frunze de mesteacan maruntite, sfâșiate 7 iulie BREW cană de apă clocotită timp de 20 minute, se strecoara si se bea 1 lingura De 3 ori pe zi, 30 de minute înainte de mese. M-am gândit, probabil, de acarianul Demodex, puteți scăpa de? frunze de mesteacăn Narvalul, preparată și a început să ia această infuzie, continuă să mănânce usturoi și să bea oțet de mere. Acarienii a început rapid să iasă prin porii. Așa că a câștigat demodikoz.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru