rum.ungurury.ru

Rana pe piciorul său vindecat datorită tratamentului bunicii

O dată, când aveam cincisprezece ani, am fost de mers pe jos de-a lungul traseului, el a urcat pe o crenguță uscată situată pe drum și a condus piciorul un spin foarte mare. Ea a mers atât de adânc sub piele, iar la sfârșitul acesteia, pentru care ar fi posibil să se înțeleagă pentru a trage ghimpe, nu mă putea vedea o bylo.Vyrezali în spital. Made tăiat, târât, tratat rana, bandajat și a spus că a doua zi m-am dus la sos. Dar piciorul de noapte grav umflate și rănit, astfel încât nu am putut suporta. A trebuit să bandajeze vezti.Ne amintesc cât de mult timp au fost luate zilnic pentru procedura, dar piciorul nu am vrut să se vindece. Ea a devenit foarte umflat și roșu albăstrui. Apoi, pentru tratamentul ei a venit de la bunica mea. Ea a început să se rupă frunze de patlagina si le aplica la mine noaptea la rana cu partea care este îndreptată spre soare. Cu ceva timp după aceste tratamente de zi cu zi de răni au început să lase o mulțime de puroi și tumefacția a început să dispară. Când puroi a ieșit, am văzut că rana este lipit aschie cu o lungime de aproximativ jumătate din meci. Se pare, în spital, nu este tot tras în afară. Bunica Splinter luate cu ușurință, și piciorul meu sa vindecat repede.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru