rum.ungurury.ru

Cred că munca mea nu este în zadar - sfaturi și rețete meu de așteptare

Bună ziua, „Bunica!“ Cred că munca mea nu este în zadar, iar astăzi mă adresez recomandări pentru cei care suferă de o boală caracterizată prin formarea vitiligo.Eto alb, lipsit de pigment melanină în pete ale pielii. Cel mai adesea boala apare la persoanele tinere și de vârstă mijlocie, în majoritate femei. Iată ce trebuie să facă pentru a reveni pigmentatsiyu.1. Se toarnă în ceașcă enamelware de apă fiartă 2 linguri gastei tocat St John, se aduce la fierbere și se fierbe atâta timp cât volumul lichidului este redus la jumătate. Eliminați de la căldură, tulpina, si apoi de 2-3 ori pe zi freca infuzia de piele afectata vitiligo. În același timp, frecarea ia 1/3 linguriță polen. Încercați să viziteze cel puțin solntse.2. Strivi 5 g de semințe de ridiche, le amestecați cu 1 linguriță oțet de mere și se aplică în greutate sub formă de comprese pentru site-uri dureroase. Puteți pune o pânză înmuiată în suc dyni.3. Ungeți vitiligo mucegai afectat de piele care apare pe geamuri, sau un amestec de patrunjel si suc de lamaie, luate porovnu.Schastya, sănătatea, vigoarea, toată lumea!
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru