rum.ungurury.ru

Chist ovarian

Bună ziua, dragă „Bunica“! Încă o dată împărtăși experiența lor în tratamentul bolilor și cred că nu se întâmplă niciodată timp lishnim.Bylo, am suferit o intervenție chirurgicală pentru a elimina un chist ovarian. După aceea, o lungă perioadă de timp tratată inflamația pe celălalt ovar, iar apoi au format și un chist pe ea. La a doua operație, eu nu am fost de acord. Am decis să mă trateze. La sfatul de prieteni a început să cumpere și să ia o varietate de remedii din plante. Și ce crezi? Vindecat! Cu ajutorul scoarța arborelui de furnici și de argint coloidal scăpa de inflamație, chisturi și a pierdut din cauza E-ceai, care a fost deja raportat, „Bunica“. Aceste medicamente sunt atât de eficiente, care ajuta chiar în faza inițială a cancerului (etapa 3). După recuperare, eu le recomand tuturor prietenilor mei. Aceste medicamente sunt inofensive, ele sunt naturale, de la trav.A aici este un alt caz. Într-o fată de optsprezece ani a fost perturbat ciclu lunar, ea a simțit dureri în abdomen, și în curând a fost diagnosticată - ovare polichistice. Înainte de începerea tratamentului, este complet curata intestinele. Dar clisma, clisme dăunătoare, și aportul de legume de calciu și yam sălbatic (Dioscorea). În plus, pentru a consolida sistemul nervos, a luat un set de ierburi calmante. O lună mai târziu, a fost restaurat ciclu de durere dispărut, a dispărut polichistic. Și am yam ajutat să scape de bufeuri de menopauză, care tocmai am torturat în period.Esche post-operatorie de la un prieten de-al meu a avut, de asemenea, un chist ovarian si de san. O operațiune ea nu a fost de acord, și am recomanda produsele ei, care a fost tratată. Dar ea a început să ia iarba cu gheare de pisică în loc de scoarță de copac furnici, așa cum este cel mai bun. Un alt prieten a văzut E-ceai, și de la tulburări de menopauză - yam. Acum, ea este complet sănătoasă.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru