rum.ungurury.ru

NU teribil polichistic amenințare

Bună ziua, „Bunica!“ Desi am numai 26 ani, dar eu sunt fan al tău. In timp ce fiica mea a fost adormit, am timp pentru a împărtăși sfatul lor opytom.Moy mici pentru femeile care sufera de acest sindrom. De asemenea, am venit după naștere polichistic. Pe termen lung tratate cu medicamente, dar toate fără nici un rezultat, iar apoi sa întâlnit în „Bunica“ în 2006 sau 2007, nu-mi amintesc, rețeta de boală și a decis să-l aplice pentru ei înșiși. Și într-adevăr recuperat! Sper că te va ajuta. Deci, nu e așa de rău polichistice. Sunt sigur că mai mult de o femeie va găsi o justiție, aplică această lechenie.Itak trebuie să adune câteva capete (fără tulpini și frunze) trifoi roz, apoi le pune la cale și să bea supa. Am uscat capul trifoi într-un loc întunecos, iar apoi, în seara în fiecare zi se fierbe 1,5 litri de apă, a aruncat în apă clocotită 4 capete, apoi a scos vasele de la căldură, se acoperă cu un capac și se lasă până dimineața. În tulpina de dimineață și să bea pe tot parcursul zilei bulion în loc de apă. În seara, am pregătit în stare proaspătă. Și așa în fiecare zi, timp de 2 luni. Apoi am verifica pe ecografia. Acesta a arătat că nu polichistic! Da, și ciclul menstrual a fost restaurat ... Utilizare, femeie frumoasă, experiențele mele și fă-te bine.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru