rum.ungurury.ru

Organele genitale candidoză

Aș dori să atingă pe o candidoza de organele genitale, sau ciuperca de drojdie. Aceasta boala este aproape vindecat. Medicii prescrie supozitoare, tablete, dar ele aduc o îmbunătățire numai pentru o vremya.Kogda suferă de această boală și am. A fost din nou în 1981 - a apărut la Candidei meu după nașterea fiicei sale. policlinici noastre raionale a fost apoi pe stradă. Herzen (districtul Himgorodka în orașul Sumy). ginecologul meu cartier a fost o femeie în vârstă, din păcate, am uitat numele ei. găsit pe mine atunci când este privit din ciuperca Candida drojdie, ea a trimis imediat pentru mine un agent terapeutic bază de rețetă este preparat într-o farmacie. Farmacia a făcut-o, și am început să lecheniyu.Na un fel de medicamente a fost limpede ca apa, dar un pic stringy. Unul a avut seara, înainte de culcare folie degetul bintikom, umeziți-l în formularea și lubrifiați organele genitale în interiorul și în afara, cum ai un deget. Trebuie să spun că, după 2-3 minute să vă simțiți o senzație de arsură puternică, dar apoi dispare. Nu am procesa mai mult de trei nopți la rând, și apoi Candidei nu sa deranjat pentru un an! Apoi, din nou, am repetat tratamentul. Și am scăpat câțiva ani de ciuperca de drojdie, în timp ce atunci când se deplasează într-un apartament nou, nu și-a pierdut rețeta. Acum, boala după mine, și nici un medicament, precum și căile de atac populare, care sunt prescrise de medici si am recomanda prietenilor care nu ajută să facă față bolii. Mă rog la Dumnezeu ca femeia - fostul meu ginecolog locale - a fost în viață și se citesc în „Bunica“ scrisoarea mea, am răspuns la el și împărtășit această rețetă prin intermediul candidoza cu toți cititorii. Ar fi bine la alti medici si ginecologi si metode acceptabile au răspuns comun de tratament al bolilor de femei.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru