rum.ungurury.ru

Vindecat totdeauna iod, sodă și apă!

Dragă „Bunica!“ Am citit ziarul și să ia rețete de la ea timp de 5 ani, iar eu scriu prima dată, după cum place să împărtășesc cu cititorii bucuria. Dar toate poryadku.V la sfârșitul anului 2001, am suferit o intervenție chirurgicală ginecologică. După ce a avut o expunere, ca și în cazul în care totul se va rezolva, dar care nu s-au oprit de selecție. Doar nu am - nu a ajutat. Și apoi, într-unul din „Bunica“ cameră am găsit o reteta de la drojdie. Am decis să încerc să le trateze. Am făcut totul așa cum a fost scris, și sa întâmplat un miracol - am fost vindecat, iar acum el este reteta, cat mai multe femei sufera de ginecologice zabolevaniyami.Itak, trebuie să 1 litru de apă fiartă se toarnă 1 lingura! bicarbonat de sodiu și se adaugă 1 linguriță farmacie tinctura de iod. Se toarnă soluția în castron și se așeze în ea timp de 15-20 de minute. Apoi se scurge apa în borcan. În a doua zi, se toarnă într-un reziduu ieri castron, se adaugă 1 litru de apă clocotită, 1 lingura sifon, 1 linguriță iod și din nou să stea timp de 15 minute. Am turnat peste și așezat într-un bazin, abdomen, piept și spate. Deci, face de 2-3 ori. Cu toate acestea, mi-a luat 10 proceduri de recuperare, dar pentru că am un caz și osobyy.Ochen recunoscător „Bunica“ pentru această rețetă. Folositi-l, o femeie, și vei fi bine cu ginecologie.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru