rum.ungurury.ru

Timpii de tratament sunt ca & laquo; lacrimi & raquo; ajutor

Bună ziua, dragă „Bunica“! Cine este un moment dificil, iar dacă suntem în acord și unită, apoi unul la celălalt va ridica spiritul, și de a depăși boala va fi mult legche.V la începutul lunii decembrie am ochiul drept bolnav. Cu fiecare zi ce trece durerea intensificat și noaptea fără somn. Lubrifiază unguent pentru ochi, picături de ochi, dar nimic nu a ajutat. El a făcut apel la optometrist care urmează să fie testate. Se uită și a spus acest verdict: „ochii mei, și apoi sa îmbolnăvit, acesta trebuie îndepărtat și aruncat. Ai o operație ". Am cântărit „pro“ și „contra“, sa prezentat ca voi uita fără ochi, și cât de mult portofelul meu slab va mai slab ... și nu a mers la operatsiyu.Prihozhu acasă în căutarea, ceea ce ar picura ochiul pacientului. Am deschis frigiderul, și vine în mâinile mele două sticle de 40 g cu unele lichid. Am gustat pe limba - Vodicka. Cine și de ce a pus în frigider? Am rândul său, eticheta flaconului și apoi semnat de mână - „Lacrimi de viță de vie“ Abia a amintit că aceste „lacrimi“ Am colectat personal în primăvară, când fluxul de seva, după tăierea viței de vie. gândire pe termen lung, de ce am colectat și în ce scop, și apoi adus aminte că aceste „lacrimi“ pentru a ajuta la tratarea ochilor inflamat. Am început să se scurgă în ochii două pipete. A doua zi, picurat au ambii ochi într-o singură ședință - „lacrimi“ urina proprie proaspete pentru trei pipete și pipetă trei Durerea a început să dispară. Am fost tratat timp de o săptămână, de 3-4 ori pe zi. Eu iau o pauză de două zile, dar ochii sensibili la presiune dureau. Am decis să-și continue tratamentul timp de încă o săptămână. Slavă Domnului, ochii mei oprit doare. Minuni! Sap vine o dată pe an, în primăvară, așa că nu pierdeți timpul pentru a stoca pe „lacrimi“.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru