rum.ungurury.ru

Aceste rețete sunt oamenii mei trimise. Am foarte mult vreau ca toată lumea să știu despre ele

Bună ziua, dragă „Bunica“! Vreau să împărtășesc rețete glaukomy.1 tratament. Necesar 1 lingura tocat uscat somn-iarbă, se toarna un pahar de apă clocotită, un pic mai insista și savurați o băutură în timpul zilei. Și astfel să bea 2,5 luni. După aceea, să ia o pauză de 2 săptămâni și se repetă din nou, infuzia de bun venit de somn-iarbă. Zilnic prepara o băutură proaspătă. Aplicați un vis-plante medicinale pentru tratamentul numai 6 luni de la achiziționarea acestuia, așa cum yadovita.2. Se toarnă 0,5 cană cu apă clocotită 1 lingură ierburi tocate și semințe de anason, insista oră și jumătate, tulpina și cald perfuzie de 3-4 ori pe zi, pentru a spăla ochii. Înainte de a merge la culcare l-au pus în ochi bolnavi închise timp de 20 de minute comprese. Tratate astfel încât să se întoarcă la zreniya.3 normal. Se toarnă o cană de apă clocotită într-un email oală 1 linguriță semințe de fenicul zdrobite, se aduce la fierbere, apoi se îndepărtează de la căldură și se lasă la infuzat timp de 1 oră. După aceea se filtrează și ia 1/4 cana de 3-4 ori pe zi, timp de 30 de minute înainte de a mânca. Ia o pauză, timp de 10 zile și se repetă lechenie.4. Asigurați-loțiuni pentru ochi. Coase lenjerie sac de 5x5 cm, umple-l în lingura de seara 1 semințe de fenicul, cravată și înmuiat în apă clocotită. Odată ce apa fierbe, se scoate mărar și caldă (nu fierbinte!) Pentru a face ochii culcare. După 20 de minute, se scoate folia. Se repetă procedura în fiecare noapte până la uluchsheniya.5. Noi trebuie să mănânce zilnic la 10 boabe de coacăze roșii și Rowan și bea suc de Viburnum roșu este zemlyaniku.Vot pădure sunt tratamente destul de accesibile.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru