rum.ungurury.ru

Saliva FOAME îmbunătățirea vederii. Recomandă ca toate APLICAREA

Bună ziua, dragă „Bunica“! Citește mai multe despre beneficiile unei saliva foame, iar apoi ea a decis să-și folosească puterile de vindecare. Pentru informații despre cum să-l aplice, vreau să rasskazat.Itak, trezirea de dimineata, incepand saliva foame pentru a lubrifia ochi, astfel încât acesta a scăzut ușor pe globul ocular. Unsă, având în vedere uscat și lubrifiate din nou. Deci, de 10 ori la rând. La scurt timp după aceste proceduri am mers placi galbene care erau în jurul ochilor, precum și la fel de mult viziune imbunatatit - am schimbat ochelarii de vedere la + 4 rezultat 2.Udovletvorennaya, m-am gândit, „Ce s-ar întâmpla dacă o salivă foame să se spele, ca o pisică? “. Am decis să încerc. Am început în dimineața să-și lingă limba de degete, înmuierea-le cu saliva abundent, și apoi se șterge fața și gâtul lor. Se repetă procedeul de mai multe raz.Chtoby saliva a fost suficient pentru a tăia o felie de lamaie, pune-l pe o farfurie și a pus-o în fața lui. crește salivație. După sfârșitul salivei de spălare care felie de lamaie sterge fata. Ca rezultat al pielii mele curat, suplu, fără riduri, și orice vysypaniy.Tak care să fie sănătos și uite tineri, nu cumpara medicamente scumpe, dar doar tu și spală-te longevitate foame slyunoy.Zdorovya!
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru