rum.ungurury.ru

Mai mult de 30 DE ANI DE Astm pesters: că domesticit sa, asta e ceea ce ia

Bună ziua, „Bunica!“ O să-ți spun despre cum să îmblânzi astmu.Stradala bronșic boala cu 25 de ani (eu sunt acum 60). Pe termen lung tratate cu medicamente, dar relieful a fost de scurtă durată, și, de asemenea, adăugat la astm are o grămadă de boli. Carta suferă, am decis să abordeze serios boala. După ce a studiat cu atenție și rețete de medicina tradițională recomandate pentru tratamentul astmului bronșic, am ales ceea ce ma potrivit, și începe să le aplice una după drugim.Snachala am amestecat cu 200 g de miere, suc de aloe proaspete, ulei vegetal, vodca si a luat amestecul de 1 lingura. l. De 3 ori pe zi, 30 de minute înainte de mese. După terminarea recepției sale, completat în 700 ml de vin alb 20 g de rădăcină naturală elecampane zdrobite și lăsate pentru o zi. Periodic agitat. Tinctura terminat, ia 1 lingura De 3 ori pe zi, timp de o jumătate de oră înainte de mese. După aceea, am cumpărat într-un pachet de farmacie vâsc iarbă, a început să se pregătească de la ea, în conformitate cu instrucțiunile, infuzia și se bea. Când vâsc sa încheiat, se amestecă cu 700 ml „Kagor“ vin, miere, 300 g, 250 ml de suc de aloe proaspăt și a luat amestecul înainte de a fi o lingura de închidere 1 30 de minute înainte de mese. După aplicarea acestor instrumente am atacuri de astm oprit. În toamna anului 2008, a început să ia un decoct de scrisori. Seara turnat într-un vas emailat de 0,5 litri de apă 2 linguri ierburi tocate, adus la fierbere și fierte timp de 5-7 minute la foc mic, apoi culese de pe tava de la căldură, căldura este supta și lăsat peste noapte. Saw filtru dimineața și 150 ml de bulion de 3 ori pe zi, 30 de minute inainte de masa pentru mesyatsa.Teper astm au nu excruciates. Dacă cineva va veni la îndemână în experiența mea, voi fi foarte rada.A doresc acum să ceară cititorii ziarului să mă trimită pentru tratamentul vasculare distonie iarbă iarbă neagră. Toate cheltuielile plătite.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru