rum.ungurury.ru

Cafea cu MIERE ar trebui să bea WIN Astm

Bună ziua, dragă „Bunica“!

Dumnezeu a dispus, iar rețetele mele pentru sănătatea cuiva se va întoarce.

Înainte de tratamentul otitei, recomanda 16 ori pentru a efectua ficat de purificare, rinichi, sinus și nazofaringe. După aceea, se amestecă până la dizolvarea completă a 1 parte în volum cu 10 părți ulei de camfor mumie, iar apoi 3-4 picături dimineața și seara, insuflat in fiecare ureche. In plus, conform mumiyo 0,2-0,3 g în amestec cu lapte și miere luați înăuntru. 0.3-0.35 g mumiyo se poate amesteca cu ulei de trandafir și insufla câteva picături în urechea afectată. Aceasta înseamnă, de asemenea, ajuta cu pierderea auzului. Efectiv cu otită dizolvat 2 g mumiyo 100 ml apă pentru a umezi soluție tampon de bumbac și se introduce în urechea fiert. Schimbarea ca se usucă. Și astfel pentru a recupera. Pentru a se retrage din capilarele pacientului excesul de colesterol, este necesar să se macina si se amesteca 5 linguri ace de pin și frunze uscate de nuc, 1 lingura frunze uscate de cătină, se toarnă amestecul în 1 L apă enamelware, se aduce la fierbere și se fierbe timp de 15-20 minute la foc mic. După această tulpină și se beau 2-3 cani de 2 ori pe zi, timp de 3 luni. Faceți o pauză de 15-20 de zile, iar apoi se repetă recepția de supa.

cu Kombucha mama mea a scăpat de lupus pe fata: doar înainte de a merge la culcare în fiecare noapte pune pe stratul fata de ciuperca, care, în dimineața este complet uscat. Ca urmare a feței mamei mele șterse.



Cafea cu miere depăși astm. Se amestecă 250 g de cafea măcinată și 0,5 kg de miere, și apoi luate înainte de mese 1-2 lingurite amestec înainte de închiderea acestuia. Apoi, puteți repeta tratamentul. De asemenea, este eficient să se amestecă 0,5 kg de miere, 100 g de unt, 70 g de pulpă și hrean usturoi, apoi 1 lingura se amestecă dura 2 luni, timp de o oră înainte de masă.

O dată mătușa mea a fost foarte scăzută nivelul hemoglobinei. Apoi, ea a început în fiecare zi, în timpul verii, există 100 de grame pe zi de păduchilor de iarbă proaspătă, amestecandu-l cu orice grăsime. Prin căderea hemoglobinei mătușa era normală. Ea este acum în vârstă de 85 de ani, dar ea încă nu are probleme cu hemoglobina.

Pentru a scapa de depunerile de sare, trebuie partitionari din sticla nuci adauga 0,5 litri de vodca, insista 18 zile și apoi luați 0,5 ml, de 3 ori pe zi, la 20 de minute înainte de masă.

Vă doresc o recuperare rapidă.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru