rum.ungurury.ru

Am uitat despre astm pentru totdeauna

Când aveam 30 de ani, am început să chinuiasca atacuri de astm care apar ca o reacție la medicamente, praf de cereale și rece. Prima dată când am început să se înece după vaccinarea împotriva tetanosului. Din acel moment, odată ce frigul de captură, bronșită bolnav sau pneumonie si astm atacuri apar. Doctorii m-au eliberat tot felul de medicamente anti-astm, le-am acceptat, dar eu nu pokidala.V astm, din nou, sa îmbolnăvit de pneumonie în 1991 și, ca de obicei, în fiecare noapte care suferă de astm. Lay in spital 3 saptamani, inflamatia vindecat, dar scurtarea respirației nu s-au oprit. Doctore despre ea nu a spus nimic, și partajate problema mea cu o bunica, care a avut loc, de asemenea, lechenie.Ona de echilibru am ascultat cu atenție, și apoi a spus că în timpul său, prea mult timp suferea de astm, dar încă recuperate. A ajutat-o ​​să facă față iarba zubrovka bolii. Ai nevoie de 2 linguri ierburi tocate se toarnă 0,5 litri de vodca, insista 2 săptămâni și să bea 1 lingura tinctura de 3 ori pe zi, timp de 30 de minute înainte de a mânca. Am luat-o de 0,5 litri și despre astm uitat pentru totdeauna.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru