rum.ungurury.ru

Bronșită cronică, timp de 10 zile, a fost un pic!

Bună ziua, dragă „Bunica“! Acesta este al treilea an nu am ratat una dintre camerele tale. Am 70 de ani. În timpul vieții sale, el a fost bolnav pentru multe boli, și rețete de la multe dintre relele sale găsite în „Bunica“ Pentru o parte din mâna lui, aș dori să vă împărtășesc experiența de tratarea bronșitei cronice, care a vindecat tatăl său, un invalid de război. Acesta a fost adesea tratat la spitalul militar de osteomielită, și bronșită cronică, care dopekayut tusea lui puternică. Medicii numai că, de relief nu a venit. Tatăl nici măcar nu a putut minți, așa că presat kashel.Kogda l-am luat din nou acasă, vechi prieten ne-a sfătuit să facă: să dea lui tata laptele de consum cu grăsime de capră (loem) și miere de albine. Am început să fiarbă lapte, se toarna in 300 g de cana și pentru a adăuga 1 lingura Loya, și atunci când un pic de lapte să se răcească, se adaugă un altul sau unul și jumătate linguri meda.S acest fel popular am vindecat tatăl bronșitei cronice în doar 10 zile. I-am dat lapte să bea dimineața și seara fierbinte.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru