rum.ungurury.ru

NU DOAR PASTA tuse persistat - cu osteocondrozei ajută, de asemenea,

Bună ziua, „Bunica!“

Într-un fel după ce a suferit de tuse gripa el ma torturat și ma eliberat din pasta de dinti lui.



Din cauza a ceea ce nu am putut avea o tuse continuă sau de somn sau de a vorbi în mod normal. Acesta este utilizat pentru eliminarea acesteia diferite medicamente si remedii populare, dar un rezultat pozitiv nu a putut realiza. Și un singur om, ascultă-mă tuse, m-au sfătuit să fie pasta de dinti tratate. Pentru mine acest sfat părea absurd, așa că l-am întrebat cât timp este nevoie pentru a menține o compresă. Dar apoi, în disperare, am decis să lubrifia în continuare pasta de dinti seara piept, strânge laolaltă cu căldură și du-te la culcare. Surprinzător, aproape nici o noapte tuse, și în dimineața sănătatea mea a fost mult mai bine. Cu toate acestea, în cazul în piept a fost uns pastă, a existat o arsură mică, dar euforic cu rezultatul, am decis să continue tratamentul. Acum comprimă a avut loc doar pentru 2 ore și tuse complet a încetat. În a treia zi, pentru a consolida rezultatele obținute, repetați procedura, și mai tuse nu mă deranjează. O metodă foarte eficientă. Acesta poate fi utilizat în tratamentul bronșitei. O pasta de dinti Yeshe ma ajutat cu osteocondrozei. Carta suporta durerea cauzata de boala tratata zonele cu probleme cu pasta de dinti si sa dus la culcare. Osteocondrozei s-au retras!

Într-un tânăr foarte îndepărtat, am lucrat la fabrica de farmaceutice Odesa. Și o dată pentru nici un motiv, nici un motiv pentru care am început să vă faceți griji durerea în inimă. În cazul în care mai multe atacuri frecvente, am căutat asistență medicală, și am fost internat în spital. A fost tratat acolo timp de 2 luni, dar un rezultat pozitiv din aceasta nu a fost, ci dimpotrivă - nu numai inima a continuat să durere, și chiar de aportul regulat de aspirina înrăutățit auzul. Apoi am fost trimis spre consultare institutului științific. S-au dezvăluit deja gusa. mi medicamente diferite tratate, am aplicat pentru a elimina rădăcinile Viburnum bolii, ramuri de mesteacăn, urzici, dar gusa progresat, care arată endocrinolog inspecție lunară. Am pierdut in greutate in timpul acestei perioade de 20 kg și-au pierdut orice speranță de recuperare, dar într-un fel întâlnit în drum cu o femeie. Am vorbit, și i-am spus despre probleme. Călător Fellow am ascultat cu atenție și apoi sfătuit să fie tratate pchelouzhalivaniya. Deci, cum să prindă albina nu este dificil (pus o farfurie cu miere, iar albinele vor zbura, gestiona doar pentru a prinde!), Am decis să încerc această metodă. Prima zi ar trebui să fie pus direct pe tiroida, după ștergere cu alcool, o albină și să te înțepe. Nu scoateți înțepătura timp de 10 minute. În a doua zi, același lucru are de a face cu două albine. Și așa în fiecare zi pentru a adăuga o albină, până când ajunge la 10 pchelouzhalivaniya la un moment dat. Luați o pauză de 10 zile și apoi repetați cursul tratamentului. Se efectuează intermitent timp de mai multe astfel de cursuri. Când am fost înțepat de 10 albine, tot corpul meu a fost acoperit cu bășici, iar temperatura a crescut, dar, în ciuda acestui fapt, după o pauză de zece zile, am decis să continue tratamentul. Total realizat intermitent 3 cursuri, iar apoi a decis să verifice cu un endocrinolog. Medicul mi-a examinat și a observat cu surprindere că recolta nu mai este. El a întrebat cum am fost tratat, și i-am spus totul în detaliu. De atunci nu am mai avut din nou probleme cu glanda tiroida. Desigur, metoda pchelouzhalivaniya nu se potrivește tuturor, dar că același medicament, de asemenea, nu a ajuta pe toata lumea, asa ca experiment, și cel mai important - întotdeauna cred în succesul tratamentului.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru