rum.ungurury.ru

Ar trebui să fie un amestec din cele trei bănci să ia pentru a potoli setea toate tuberculoza

Bună ziua, „Bunica!“ O mulțime de oameni cere o rețetă eficientă de tuberculoză pulmonară. În 1958 boala a fost și am făcut-o. Voi impartasi o reteta care m-au ajutat vyzdorovet.Neobhodimo de sticlă borcan de trei litri în afara folie de hârtie de culoare închisă și puneți-l pe partea de jos a 10 ouă crude în coajă, în prealabil le dușurile cu apă clocotită. După aceea, se toarnă apă clocotită 5 lămâi mari, le-a alerga printr-o mașină de tocat carne și a pus o mulțime de ouă. Se adaugă ouăle și 300 g de lamaie tocată de 3-5 ani de aloe (Agave), 0,5 kg de miere și se toarnă toate cele cinci stele, coniac de calitate, astfel încât nivelul său a fost peste 2 degete bănci conținutul. Lasă pe timp de 9 zile, într-un loc răcoros și întunecat (nu în frigider!). Lichidul este apoi drenată în altă bancă, ou-miere-lămâie tocătura greutate rămasă și se adaugă la lichidul. O altă zi insista, și apoi începe să primească zi lekarstva.Pervy să-l ia la 1 linguriță De 3 ori pe zi, 30 de minute înainte de masă, a doua zi - 1 lingura, iar zilele următoare - de sticlă farmacie (25 ml). Și așa mai departe până când amestecul final. Astfel, necesitatea de a utiliza non-stop 3 borcane de trei litri. Adevărat, am avut suficient pentru recuperarea a două cutii de conserve, chiar dacă am avut o formă severă de tuberculoză. Te sfătuiesc pe toți cei care suferă de tuberculoză, care urmează să fie tratate prin acest mijloc. Foarte eficient.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru