rum.ungurury.ru

Vindecă articulațiilor bolnave și coloanei vertebrale

Artrita, osteocondroza, coxartroza, artrita reumatoida si alte boli de articulare răspund bine la acest tratament. Se macină într-o pulbere într-o rasnita de cafea ghimbir radacina, scoarta de salcie, iarbă și trifoi mesteacăn muguri, apoi se amestecă în părți egale în greutate și acest amestec pulbere se ia 1 linguriță în dimineața pe stomacul gol, cu 30 minute înainte de mese și seara înainte de culcare cu apă. Pentru a fi tratat în acest mod timp de șase luni sau un an. Deși pentru o lungă perioadă de timp, dar de încredere. Această metodă este testat de bunica mea, eu și mulți dintre prietenii mei. Se trece chiar dureri articulare mai severe, noduli dispar gută și artrită. În plus, te sfătuiesc să nu fie leneș și să facă exerciții în fiecare zi. În boli ale coloanei vertebrale și a articulațiilor exercita doar neobhodimy.Esche recomanda frecarea noaptea dureri articulare si spate unguent. Pentru ao pregăti, aveți un ou de pui se toarnă oțet esență, astfel încât numai acoperit, insista 2 săptămâni într-un loc întunecos, iar apoi scoateți oul, gălbenușul freca printr-o sită, se adaugă la ea 1 linguriță lichid din vas, 50 g de unt și se amestecă bine. Unguentul finit depozitate în frigider.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru