rum.ungurury.ru

Pacea minții este dobândită TOT, KTO TĂMÂIE FUM inhalat în mod activ

Bună ziua, „Bunica!“ În trecut am fost un medic veterinar, iar acum pasionat de medicina populară. Vreau să spun despre proprietăți de vindecare ladana.Pomnite au Vertinski au un cântec cu aceste cuvinte: „degetele tale miros de tămâie, și genele de dormit durere.“ Frumos, nu-i așa? Dar ce este tămâie? Se pare că este seva uscată (rășină) din mai multe plante din genul Boswellia. Tămâie - una dintre cele mai vechi condimente, și folosit în principal pentru ceremonii religioase. Dar el este, de asemenea, foarte de vindecare. Tămâie calmeaza durerea, creează o atmosferă de pace și securitate, ucide microbii în apă, aer, și în organism. Frecarea-l, frecarea în piele, puteți scăpa de dureri musculare si articulare. În acest scop, este necesar să se rupă tămâie, se amestecă părți egale de volum cu ulei de eucalipt, se adauga 1 lingura „Bishofit“ fracțiune și SDA, și apoi la abur zona afectată și se freacă în amestec. Puteți face cu ea comprimă. Dupa 7 tratamente vine oblegchenie.Vdyhanie fumul de tămâie ameliorează depresia și angină pectorală, și supt de guma cu aroma ajuta cu pleurezie. Se aplică tămâia și tratamentul multor altor boli. De exemplu, recent a început să fie utilizat ca mijloc o alternativă pentru tratamentul cancerului vezicii urinare puzyrya.Ladan pot fi achiziționate de la băncile bisericii. De exemplu, am cumpărat într-un magazin Svyatogorsk mănăstire, când în urmă cu doi ani, a mers acolo cu pelerinaje. Ce frumusete acolo! Vă sfătuiesc pe toți să viziteze această monastyr.Voobsche am duce o viață activă, pentru că îmi place viața și toți oamenii. Cu mulți în corespondență. Sper să continue să comunice cu toate stare bună de sănătate!
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru