rum.ungurury.ru

Metoda mea este simplu, nu doare: inflamarea nervilor câștiga cu precizie!

Bună ziua, „Bunica!“ Vreau să vorbesc despre tratamentul inflamației bolii sciatic nerva.Eto foarte familiar pentru mine. Pentru a depăși boala, te sfătuiesc urgent de a face cu masaj Chafe. Cumpara la unguentul farmacie „Apizatron“ si frecarea-l în organism, în timp ce masajul inflamat la fața locului. Se încălzește și îmbunătățește circulația sângelui. Acesta poate fi utilizat pentru frecarea terebentină și ulei de camfor, și masaj cu ulei. După 10-15 minute, apoi frecat în corp prin masaj, vodca. La finalul masajului pe toata piciorul de la genunchi la picior pentru a face o compresa vodca, se înveli cald și macerat timp de 2-3 ore. Inainte de a merge la culcare poate pune o compresa cu un Koln „tripla“ sau alcool denaturat. Strânge laolaltă cu căldură și dormi până dimineața. Cursul de tratament - 10-15 de zi cu zi protsedur.Po sfârșitul sesiunii de masaj poate fi pus pe punctul de durere al băncilor. Foarte eficiente sredstvo.Massazhi nu se poate face, dar asigurați-vă că pentru a pune comprese. În plus, ori de câte ori este posibil, culcat pe spate, ridica si picioare mai mici. Efectuarea de 20 de ori prin durere. Vă veți simți imediat o graba de sânge la degete. Puteți bate călcâiul pe podea. Acest exercițiu revitalizează celulele si vasele de sange se extinde konechnostey.Horosho ajutor de muștar de-a lungul nervului sciatic. Mulți nu pot minți, trebuie să se miște mai mult. Nervul sciatic este foarte sensibil la frig, și chiar și în timpul verii poate fi rece. Deci, evita perioada de hipotermie si tratament skvoznyakov.V, să ia de 3 ori pe zi, timp de o jumătate de oră înainte de mese și seara înainte de culcare analgezic preparat farmaceutic „fenilbutazonă“. Acesta este preparat pe baza de ierburi și nu are nici o parte effektov.Vse acest tratament în urmă cu câțiva ani, m-am experimentat. Mai multe probleme cu nervul sciatic, nu am avut.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru