rum.ungurury.ru

Tratamentul de urolitiază, fără o intervenție chirurgicală

Faptul că în fierbător când apa de fierbere se obține placa, ei știu totul. Cu cât apa - mai placa. Și vom bea aceasta apa. Rezultatul - formarea de piatra in medicina rinichi, ficat, fiere și puzyre.Sovremennaya urinară, în cele mai multe cazuri, indeparteaza chirurgical pietre. Am îngropat trei dintre prietenii săi, imediat după aceste operațiuni „de succes“ și pe mormântul cel mai bun prieten al său a jurat sub cuțitul nu este de a merge la culcare. 37 de ani mi-a luat pentru a gasi o modalitate de a scapa de boala, fara o interventie chirurgicala, cu toate că o piatră, și ma pus în pat timp de șase săptămâni. Dar am fost în căutarea unui mod spaseniya.Kak ceva din greșeală, atunci când gătiți pe activator „viu“ și „mort“ de apă, am pus electrozii nu sunt în cuiburile lor. Imaginează-ți surpriza mea atunci când a doua zi electrodul să „trăiască“ apa era fără pată și strălucitor. Și m-am gândit, dacă să aplice această metodă pentru pietrele care sunt în corpul meu? cumpărat imediat într-un produs lactat 9 l de ser, se amestecă cu același număr de apă „mort“ și se adaugă la fiecare 3 litri de dimensiune medie a particulelor de o lămâie. Am început să bea băutură fără reguli. În a treia zi de notificare pete albe în urină, și atunci când a băut toate stocul de gătit, pietre am plecat. Această metodă atunci am testat în mod repetat pe multi pacienti cu urolitiază, iar rezultatul a fost întotdeauna excelent. Desigur, în timpul tratamentului nu pot mânca carne și produse lactate, iar primele două zile ar trebui să fie de descărcare. Așa am devenit sănătos. Chiar și o piatră de dimensiunea de 1,5 cm, a mers fără probleme, deși aproape un an, am simțit-o atunci când a crescut în bane.Da Dumnezeu să vă ajute!
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru