rum.ungurury.ru

Floarea-soarelui rădăcini de preparare a cafelei, bea, - ajută să piardă pietre

Bună ziua, „Bunica!“ Mulți oameni sunt de cotitură pentru a ajuta la a scăpa de pietre la rinichi și vezică urinară. Ajuta-i sposob.Itak destul de simplu, aveți nevoie pentru a colecta rădăcinile de floarea-soarelui, atunci când coapte, se pisa-le la 1-1,5 cm și uscat. 1 rădăcini cană se toarnă într-un vas emailat, se adaugă 3 L de apă, se aduce la fierbere și se fierbe la foc mic timp de 3 minute. Și insista pe stomacul gol în fiecare dimineață pentru a bea o ceașcă de infuzie. După întreaga băutură infuzie, din nou umple rădăcinile rămase în oala de floarea-soarelui 3 litri de apă și doar fierbe-le la foc mic, dar timp de 10 minute. Atunci când băutura și această supă, din nou umple rădăcinile de 3 litri și se fierbe timp de 15 minut.Posle primesc aceste trei pietre ciorbe și nisip, la rândul lor vin împreună în urină. un astfel de tratament gravidă protivopokazano.Budu bucuros dacă sfatul meu va ajuta pe cineva. Eu cred că ai ajuta pe oameni - este de datoria fiecărui creștin cheloveka.Blagodati toate pace și iubire!
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru