rum.ungurury.ru

Restaurarea smalțului înnegrite

Înnegrit smalțul dinților restaurez în acest fel. Mai întâi am pus pe gingii, care se repetă de mai multe ori, cuișoare zdrobite (ușor coace, dar noi trebuie să fim răbdători!) Sau un pic de usturoi amestecat cu sfecla rosie. Apoi, pentru a excreta microparasites moarte, astfel, în urină evaporată umeziți vată, presată, și este aplicată gingiilor. După 5-10 minute, lână umfla puternic de mucus. Imediat l-am înlocui cu proaspete. Și astfel până la o duzină de ori până la umflarea gingiilor este redusă. Deci, repet zilnic. După aproximativ două săptămâni dinții devin din nou belymi.Chtoby a scăpa de dinte, dureri de cap, dureri musculare sau articulare, am aplica acest tratament. Mai întâi freca în inflamat la fața locului (pentru durere de dinți pe obrazul pacientului opusă dintelui) infuzia kerosenului purificată la nuci, apoi nanoshu strat superior unguent tonyusenkoy farmacie „Finalgon“. Într-o oră, durerea redusă treptat, și apoi toate trece. Ulterior, pentru a elimina din lână de piele „Finalgon“ bumbac înmuiată în ulei vegetal. Apa nu poate fi, după cum se poate produce o arsură.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru