rum.ungurury.ru

Uscăciunea gurii

gura uscată pestered întregului an. În timpul nopții gura mea doar lipite între ele și uscat limba pe cerul gurii. Medicii nu au putut ajuta. Apoi am decis să te trateze. Frezate și apoi separat în diferite recipiente prin infuzie preparată din 350 g de 1 lingura musetel, salvie, rădăcină de pavilion dulce și afine. Insistând 30-40 minute, se strecoara si se clătește de rotație pe tot parcursul zilei și chiar și pe timp de noapte, cu gât infuzie caldă, spunând în același timp sunete și-și-și ... Și Afinele nu aruncați, și sedala.Parallelno clătirea cu mine de 3 ori pe zi și în mod necesar doar 1 noapte insuflat în fiecare nară a unui ulei de macese pipeta 1/2 și soluția de ulei „hlorofilliptom“. În primul rând picură a crescut, și după 15 minute - „Chlorophyllipt“. Dacă faci exact opusul, pot exista dureri de cap (pe ei înșiși verificat). După instilare trebuie neapărat să se întindă. Datorită acestui tratament după 10 zile nu am încetat doar să se usuce în gură, dar, de asemenea, bună viziune uluchshilos.Esche de gura uscata gargară farmacie de droguri „Stomatidin“ și să ia de 3 ori pe zi, după 2 ore după o masă de gudron de mesteacăn. Primirea de start lui cu 3 picături la un moment dat, aducand treptat numărul lor până la 7. Puteți lua de gudron de mesteacăn și 1 ora pe zi, dimineața pe stomacul gol. Începeți cu 1 picătură în fiecare zi, în creștere cu una până când ajungi la 20, apoi du-te pentru a reduce, până când ajunge înapoi la 1 picătură pe priem.Da să vă binecuvânteze!
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru