rum.ungurury.ru

Aceasta infuzie healthily minunat ESTE MEREU am aibă la îndemână

Bună ziua, „Bunica!“ Uneori, unii oameni cu tensiune arterială normală apar bătăi (extraordinare în raport cu ritmul normal al bătăii inimii a mușchiului inimii) și timpul golovokruzheniya.Dolgoe și am suferă de ea. Utilizarea diferitelor medicamente nu a adus îmbunătățiri. Și apoi am fost cineva a sugerat să folosească în tratamentul de colectare, care constă din ierburi uscate. Este necesar să se pisa și se amestecă 5 g planta rue, Glechoma hederacea, și Melissa officinalis, 10 g căpșuni din lemn, muguri semințe de coada calului Hypericum perforatum mama-podbal, 20 g de petale de trandafir alb, ierburi cimbru și fenicul , de la 30 g lemn de plante medicinale și cudweed, motherwort cinci lobi, se acoperă cu 5-6 g dintr-un amestec într-un vas emailat (aluminiu, galvanizat și alte ustensile nu se aplică!) cu 500 ml de apă clocotită, protomai 30 minute și luate la 10- 150 ml de 3 ori pe zi 15 minute înainte de edy.Tak ca tot ce am colecta componente nu a putut fi găsit, apoi se amestecă sub formă de particule cu 10 g de planta Horsetail muguri Hypericum frunze de fragi și podbal mama, 5 g planta balsam și trifoi galben, 15 g planta cimbru, 20 g de semințe de mărar și 30 g de planta Leonurus cinci lobi, apoi 1 lingura amestecul a fost umplut într-un vas emailat, umplut cu 500 ml de apă, conținutul adus la fierbere, se îndepărtează de căldură și tigaie lăsat să se răcească. După aceea, se scurge, infuzie turnat într-un vas de sticlă și de băut calde 150 ml de 3 ori pe zi, 10-15 minute înainte de mese. Ca rezultat, bătăi și amețit apar acum doar ocazional, în condiții variate de stres fizic, manifestarea unor emoții negative și schimbarea poziției înseamnă tela.Opisannoe de mai sus are proprietăți de inhibare, așa că încercați să tăiați aplicat pentru a se doză experimental. De exemplu, începe cu o infuzie de bun venit de 50 ml, treptat, pentru a asculta corpul, crescând doza la cantitatea dorită. sedare excesivă, ușoară durere în inimă - un semnal pentru a reduce doza. Dacă am o mulțime de muncă mentale sau fizice, eu beau infuzie de 2 ori pe zi, după ora 14.00. El este întotdeauna sub rukoy.Budu meu fericit dacă cel puțin cineva citind aceste informații vor beneficia. Fii sănătos și nu în nici un caz nu pierde prezența lui de spirit.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru