rum.ungurury.ru

Nu ascund nimic - de la scabie cunosc reteta!

Bună ziua, dragă „Bunica“! Povestea lui Vreau să avertizeze fanii de „mâna a doua“, care este purtat acum veschey.Tri ani într-un magazin, care vinde astfel de lucruri, mi-am cumpărat haine. Adus acasă, am concura, și seara a văzut pe degetul pustulă ei roșie senzația de mâncărime. Imediat a dat seama că era scabie, și că motivul pentru ea - a cumpărat în „mâna a doua“ odezhda.Reshila pentru a preveni răspândirea bolii, și imediat distruge acarienii scabiei. Foc la o țigară, apoi degetul naslyunila bun infectat rupt pustulă și a început să-l freca în cenușă de țigară. Apoi lubrifiate unguent sulfuric farmacie și sigiliu toate ipsos pentru acarianul nu au primit aer. Și așa a făcut în ziua 3-4. Mână încercând să nu ude. Erupția cutanată a fost oprit și nu mai apar. Desigur, o mare parte din naiba cenușă de țigară, dar am îndurat. Din acel moment, scabie nu ma lasa trevozhila.Mozhno so tratez în acest fel. Raskurennuyu fumat țigară aduce la o erupție și de ceva timp țineți-l peste el. Făcând acest lucru de 2-3 ori, te scapa de scabie. Provereno.Vot așa că am o experiență tristă. Acum n-am folosi „second-hand“.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru