rum.ungurury.ru

Cei care au nevoie, mă grăbesc să-ți spun cât de acarieni BODY CLEAR AS alungi

Bună ziua, „Bunica!“

Vreau să sugerez că știu un mijloc de a elimina eczeme și demodecia.

Corpul eczemelor șterge, dacă se amestecă părți egale de pulbere de volum frecat în farmacie și farmacie unsoarea de sulf, se adaugă la amestecul de 2 ori mai puțin decât acidul salicilic, din nou, se amestecă cu grijă și să proceseze pregătite zonele cu probleme unguent. Dacă nu există nici o ardere a pielii, puteți adăuga un pic mai mult de acid, dar dacă o senzație de arsură puternică, cantitatea de acid în unguent este necesară pentru a reduce de 2 ori. freca foarte bun pentru a elibera suc proaspăt de gâscă iarbă Potentilla și apoi ungeți petele ei inflamat. Și așa mai departe, până la dispariția completă a eczemelor.

Vecinul meu a scăpat de boala, pacientii obkladyvaya fiecare seara pe mâini cu unsoare și bintuya-le. Și am dormit toată noaptea. Îmbrăcînd împușcat dimineața și arși a apărut pe mâinile de apă bule esență. Și vindecat. Este recomandabil să unsoare era curată, fără impurități. medic veterinar Familiar recomandă eczeme turnat într-un bazin de apă foarte fierbinte să se scurgă în ea kreolina 20-25 picături apăsat în această soluție la nivelul membrelor bolnave să se răcească. Dupa procedura, organismul nu se șterge, și lasă-l în pace să se usuce, apoi ungeți glicerina pură. Tratate astfel până la recuperare.

Pentru a expulza acarianul Demodex, este necesar să se amestece în mod egal în termeni de smoală, ulei de măsline și grăsimi, apoi prelucrează zonele cu probleme unguent. Este posibil să se spele părțile demodikoz corpul afectat, gudron cu apă caldă și săpun, și ștergeți uscat cu o bucată de vată îmbibat într-un amestec de alcool 960 (1 cana) de sare (1 parte linguriță) și suc proaspăt de lămâie 1. Procedura se face în dimineața și seara. Acest lucru înseamnă că am experimentat eficiența și garanția. Foarte bine, luate în proporții egale după spălare cu apă și săpun gudron șterge zonele problematice ale corpului 960 cu un amestec de alcool și eter.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru