rum.ungurury.ru

Eczema acolo? Ia măsuri: Asigurați-un unguent din ulei și sulf

Bună ziua, „Bunica!“ Am 70 de ani. Vreau să vă spun cât de curând vindecat ekzemu.V anul trecut pe gamba mea format roz la fața locului senzația de mâncărime, cu un diametru de aproximativ 7 cm. Desigur, m-am întors la doctor. Sa uitat la mine, a stabilit că este eczeme, și a scris pentru tratamentul „penicilină“ unguent. Am frecat educația ei la poalele de o săptămână, dar pata, in loc sa dispara, de la roz la violet și a devenit mâncărime groaznic. Din cauza mâncărimea insuportabile chiar dormi la noapte nu mog.I apoi mi-am adus aminte de reteta, care a înregistrat mulți ani în urmă, când, după sfârșitul celui de al doilea război mondial de soarta a fost în Crimeea, unul din satele situate pe malul Mării Negre. El a trăit în casa unei femei vechi, implicat în tratamentul eczemelor. Pentru ei, chiar de la Moscova a ajuns să fie tratate. Curând pacienți, tăbăcite și fericit, fără o singură pată pe corp, înapoi domoy.Lechila lor bunica unguent de casă. Ea farmacie sulf adauga unt proaspăt și se amestecă totul bine până când amestecul devine consistența vaselina. Acest unguent prelucrat erupții cutanate eczeme. Ulterior, pacienții au fost în aer liber timp de cel puțin o oră, până când crema este complet absorbită în telo.Mne săptămâni suficient de un astfel de tratament, pentru eczema a disparut. Te sfătuiesc toate bolnav cu eczeme pentru a încerca această rețetă. Nu vei regreta!
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru