rum.ungurury.ru

BODY uimești pecingine? Va lupta cu el, nu să leșin!

Bună ziua, „Bunica!“

Recomandări Mă adresez celor care suferă de herpes zoster.

Mama mea, atunci când unul dintre copii (ne-a avut patru) a apărut pecingine, apoi fierte ou fiert tare, înșirate pe un ac de tricotat este separat de gălbenuș de proteine ​​și l-au ținut peste o lumânare aprinsă, colectarea într-o picură farfurioară din scăderile gălbenuș de . După aceea, ei murdărită privează locurile afectate. După 5 zile de ea, și a rămas nici o urmă.

Posibilitatea de a elimina herpesul arde printr-o tigaie uscată până când cenușa câteva frunze de mesteacăn, frasin amestecat cu 1-2 linguri oțet și acest amestec pentru a trata zonele cu probleme. Și așa câteva zile.

Pecingine, de asemenea, în cazul în care dispar stoarce dintr-o pastă de pix și frotiu a afectat boala de locuri.

Satenii pentru a obține rapid scăpa de pecingine, poate fi încălzită până la înroșire un capăt al vârfului de fier din roata de lemn, apoi se toarnă într-un bol 1 lingura mei și aplatiza sfârșitul lui incandescent al Spike. Ca rezultat al grâului începe să iasă în evidență în ulei negru. Asta e, și au nevoie de 2 zile pentru a lubrifia râie. Această metodă poate fi aplicată și în zonele urbane, numai că în loc de un make ghimpe de ardere fierbinte bucată de fier, cu un aparat de sudură.



Dacă pecingine a apărut pe cap, ai nevoie de 10 mere Simirenko (altele nu sunt potrivite!) Pierce fiecare nou de unghii cu o pălărie mare și se lasă atât de mere timp de 3 zile. După aceea unghiile sunt eliminate și să mănânce toate merele într-o zi. După 3 zile, se repetă tratamentul. Și așa de câteva ori. Curând zoster este uscat, crusta va dispărea și zonele cu probleme ale capului va începe să crească părul.

Sindrilele ajuta sare, bicarbonat de sodiu și apă. Ai nevoie să se amestecă 1 linguriță sare și bicarbonat de sodiu, amestecul se diluează cu apă caldă până smântână groasă, apoi un tampon de tifon înmuiat în această soluție, se unge locul dureros. Se efectuează procedura de mai multe ori pe zi, până la recuperarea.

Foarte simplu eliminat și culoare (pitiriazis) versicolor. Pentru a scapa de ea, ai nevoie de o linguriță cu partea superioară a pulberii farmaciei acid boric dizolvat într-o cană de apă clocotită, se lasă soluția să se răcească și apoi se umezește un tampon de bumbac în ea și ștergeți unseat afectate.

Efectuați procedura dimineața, permite corpului să se usuce, iar în obmytsya seara apă caldă. După 7-10 zile de tratament chromophytosis dispare.

lichen plan, care afectează uneori limba, ajuta la eliminarea ace de pin. În acest scop, 4 ace de pin proaspete luate în gură și mestecate, până la gura de suc amar. Clătiți-le câteva secunde dureri ale limbii și apoi scuipat afară. Procedura de 3-4 ori pe zi până la dispariția lichen.

Asta e tot ce vine la separare. Utilizați recomandările mele, oameni buni, și cu ajutorul lui Dumnezeu pentru a recupera.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru