rum.ungurury.ru

Tratamentul RETETA de lichen ca eclozarea greu LA ÎNCEPUT

zona zoster Acum patruzeci de ani, pe mâna stângă a apărut bășici (Pecingine pe de o parte), Aproape dimensiunea toată mâna. ma tratat de la kozhvendispansere leshaya în opt luni, si nici unguente, moxibustion și alte metode nu ajută.

Și așa m-am dus în vacanță la casa lui pentru a ajuta mama cu treburile casei: unge colibă ​​în curte și în grădină pentru a restabili ordinea. Când i-am arătat mama mâna, ea mi-a luat imediat la bunica lui pe care oamenii tratează toate bolile, inclusiv prin negarea. Bătrâna a auzit că doctorul mi-a tratat timp de aproape un an, râs lung, având în vedere mâna mea.

Am sfătuit să fac următoarele, o declarație Retete de medicina tradițională priveze. Ia fecale proaspete, stick cu atenție pentru a frotiu un strat de șindrile 1,5-2 cm, in special marginile. De sus pentru a ascunde în celofan și cravată cu o cârpă. Du-te atât de mult timp din nou, doresc să folosească toaleta. Apoi dezlănțui mâna curată de pe scaun și sa răspândit în stare proaspătă, și așa mai departe de 3-4 ori. nu se poate freca mâna ei, zona zoster ar trebui să fie de culoare albă. Cu lipsirea whitened exfoliate ușor pentru a îndepărta toate scalele și smântână citologic, se presară pudră sau talc. Așa am fost vindecat timp de 10 zile de la stripping.

După aceea, am sfătuit prietenul meu aceasta reteta. zosterian ei băiat pe cap. Și au ajutat

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru