rum.ungurury.ru

Experienta pe care am, știu ceva - orice, prieteni, nu ascunde

Bună ziua, „Bunica!“

Am decis să împărtășească experiența și cunoștințele mele.

Când am avut porumbul, eu sunt ou crud din casa de pui a făcut o gaură mică, turnat prin ea în paharul și conținutul oului repede, dar cu atenție, astfel încât să nu ardă mâinile, turnat în coajă de esență de oțet. Turnat-l într-o ceașcă de albuș și gălbenuș de ou, adăugat la coajă pisată, se amestecă totul până stare buna si se lasa la infuzat timp de opt zile. Apoi se amestecă cu atenție totul, picior aburit cu porumb, desprinsă stratul ei excitat și cu grijă, astfel încât să nu pentru a lovi pielea sănătoasă, aplicat unguent de porumb. Am sigiliu tencuiala și se lasă peste noapte. În dimineața zilei de porumb împușcat ușor. Acelasi Unguentul ma ajutat să facă față cu bătături. Acesta a lovit-o în tifon, a pus pe partea unsă bataturi, a înregistrat un bandaj și a plecat până dimineața. Acesta a spălat toată dimineața cu apă caldă și se repetă procedura de seara. Și astfel pentru mai multe zile. Ca rezultat, bataturi plecat.



Doi au suferit de infecțioase și ani și jumătate dermatită - mancarime cosuri dureroase apoase pe corp. Punerea în aplicare a tuturor recomandărilor medicului nu a adus îmbunătățiri. Și apoi m-am decis să se încălzească locurile dureroase. A luat lampa violet cu reflector și la început 5 minute, de fiecare dată mărind durata procedurii până a ajuns la 2 ore și se încălzește pielea. Și am scăpat de boala.

Mulți oameni vă faceți griji despre unghiile incarnate in organism pe degetele de la picioare. La un moment dat am suferit de la ea. Medicii au spus că este necesar să se taie unghiile, dar garantează că, după o intervenție chirurgicală ei vor înceta să crească, ele nu sunt permise. Și bani pe medicamentele au fost sfătuiți să cumpere, nu am făcut-o. Am decis să împrumute suma necesară de la fiul său. M-am dus la el și i-au spus de probleme sale. El a ascultat cu atenție, și apoi a spus: „! Putem face fără o intervenție chirurgicală“. Imediat încălzit apă, adăugând un pic de bicarbonat de sodiu și ma făcut să mă avânta picioarele în această soluție. Când am aburit fiul a devenit un impuls în ureche sub unghie pe mare acul deget de la picior Gypsy, având grijă să nu-mi facă rău, și apoi ridicați acul de unghii în sus. După aceea natolkal de bumbac sub unghie, astfel încât nu este peering, și a sugerat a doua zi din nou la abur picior, curata rana si lana natolkat din nou. Am făcut acest lucru pentru mai multe zile, și apoi se taie unghiile și să-l retezate un fișier de unghii. El a încetat să crească.

Aici astfel de experienta mea. Folosiți-l și fă-te bine!

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru