rum.ungurury.ru

Mai multe rețete de vitiligo

Ea ma ajutat să scap de lintita vitiligo. Am fost in cautarea unui leac pentru aceasta boala. O femeie, de exemplu, a declarat că recuperat de la mancatul ei în fiecare zi, timp de 10 zile bila de pui, cu toate că înainte de faptul că timp de mai mulți ani, nu a putut fi vindecat. Dar bila nu este întotdeauna pentru că puteți găsi, dar lintița acolo toată vara. Așa că am devenit interesat în tratamentul vitiligo de aceasta planta. Încep aplicarea la pete albe, șervețelele de bumbac, un strat gros unse cu lintiță, si se bea tinctura alcool. Pielea mea a devenit normală vid.I câteva rețete de la vitiligo.1. 1 lingura plante medicinale uscate se toarnă mullein 400 mg apă clocotită timp de 2 ore, se scurge și grăsime pătează vitiligo până la recuperare. Acest tratament ajută și psoriaze.2. Se amestecă 3 părți urzica, 3 părți de frunze de patlagina, 4 părți frunze de salvie, 2 părți iarbă trifoi, 2 părți de măghiran, 6 părți de plante medicinale Hypericum, 5 părți lintița mici, 4 părți succesiune iarbă, 3 părți gălbenele și 2 părți de flori de mușețel. 1 lingura Se toarnă amestecul într-un termos de 1,5 cani de apa care fierbe timp de 2 ore și se bea 0,5 cani de 2-3 ori pe zi, cu o ora inainte de mese. Cursul de tratament - 1-2 luni. luați simultan 1 comprimat (0,05 g), de 2 ori pe zi "Saparal" 3. Restaurarea pielii și a elimina petele albe pot fi de a lua o dată o baie de zi de conifere valeriană. 1 luată pe o baie de 50 mg tincturi farmacie valeriana si 2 linguri ekstrakta.4 de pin. Cope cu vitiligo si tinctura de sunătoare. 200 g de iarbă pentru a umple 0,5 litri de vodca, insista 2 săptămâni și pete de grăsime. Tratament lung, dar nadezhnoe.Na de data asta, tot ce am vrut să spun. Mă bucur că, încă o dată a vorbit cu conaționalii prin „bunicuței“. Fii schstlivy nu se imbolnavesc!
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru