rum.ungurury.ru

Dinte nu mai doare

Cumva am o durere de dinți puternic sub coroana. Nu știu ce să facă cu el însuși, a suferit patru zile. Apoi, scanat un fișier de ziar „bunica“ și №40 în problema specială din 2002 pe prima pagină a notei de citit autor Ravens MP din Kryvy rig unde a fost propusă metoda veche pentru tratarea dinților sub o astfel de koronkoy.Retsept: 1 linguriță săruri și zaharuri, piper negru pinch mici si 3 picaturi de otet se toarna in lingura lingura inoxidabil si se fierbe la foc mic. Se fierbe timp de un minut, atunci când începe să se răcească, rola mingea plat de masă și se aplică pe gingia unui dinte al pacientului. Acest lucru va fi urmat salivație excesivă. Saliva neapărat splevyvat.Ya metoda de preparare îmbunătățite. Se fierbe timp de un minut în compoziția propusă a lingura, la răcire preambalat în plăci mici, lor am 10 bucati. Este mai convenabil pentru aplicare a gingiilor pacientului zuba.Lichno ea ma ajutat să scap de o durere de dinți la koronkoy.Ot sincer doresc să mulțumesc Raven MP pentru o rețetă minunată și le doresc sănătate, fericire și prosperitate.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru