rum.ungurury.ru

Uterul Fridom în Mine Bula, că am zavagitniti Ei bine zmogla!

Bună ziua, „Bunica!“ Pentru o lungă perioadă de timp am zbiralas napisati vіdkladala oră întreagă. Vreau rozkazati despre toate viprobuvala scho pe sobі.Viyshla zamіzh, ar putea zavagіtnіti în lіkarnі a spus el în scho mene "Fridom uter." Mіsyachnі yshli trei zile pentru trei mіsyatsі. Lіkuvalas plante aromatice, care pіskom. Priymala Ierburi 2 dnі: Erburi, kropivi foaie, sunitsyu de korіntsem (dacă tsvіte) care korіn Păpădie. iarbă Inundate stropit, Troch nastoyuvala am baut 1/2 sticla. La rău proportsіyu cu precizie Zabul. Pіdіgrіvala în alyumіnієvіy pіsok mistsі, Troch udat cu apă, care zasipala u doar panchohu. Obv'yazuvalas nizhche centuri pe toate nich (locuitorii grіlo, nu iad), asa ca am dnіv 60 (zile zhodnogo nu a recunoscut). Obov'yazkovo nu necesită nervuvati i vіriti scho toate bude bune. Pіslya lіkuvannya I zavagіtnіla.Bagato nu zhіnochok mozhut zavagіtnіti prin seredovische acide. Pentru 1 litru Vod vkinuti 1 linguriță BIEN, rozkolotiti, se află pe spate i posprintsyuvatis înainte de lyagati Tim iac în lіzhko. Takozh vagіtnіyut, în cazul în care p'yut zvichayniy.Kolis sporish în CCB mene înfricoșător mâncărime i Bili (Smântână Yak). Ras pe tertku Tsibulya, a pus pe un teanc de marlі bandaj chi, fir dovga priv'yazuvala care este inserat în uter pentru a gliboko nich. Vrantsі Vikidal. 2-3 nochi - toate i Bulo dobre.Yakos pe іmeninah I bagato poїla, i ora prin ere pochavsya aducere. Chim tіlki nu lіkuvalas, ale nіchogo nu dopomagalo. Pomіnyala їzhu, Saw Grass: zvіrobіy, tisyacholistnik, măcriș kіnsky. Toate daremno. Din I de la o zhіnochka va multumi Vipiteno meni 10 picături de furaje verzi. I-am Zroby. Diareea nu stalo.Cholovіk Widawa prischik pe schotsі, biciclete utvorilos zatverdіnnya. Înainte de a lіkarya nu zahotіv Iti. Robila Yomou un compresie Dobou evaporat până la 1/4 Chastain secheyu, altele Dobou - cărămiziu, toate i minulo.Na tramvaynіy zupintsі zabolіla pіdshlunkova zaloza - zіgnulas deja od bolyu. Un zhіnochka Gladden PITI Slabko evkalіptu grăsime. Kip'yatiti 2-3 hvilini care Troch nastoyati. Vipila pіvstakana călduță, zanіmіla bіl.Când prischah pe oblichchі alcool butilochku la borici vkinuti 2 comprimate "Levomіtsetinu" bun rozbovtati i protirati oblichchya.Vіd nervovogo potryasіnnya Duzhe vipadalo volosya. Peremіshati 1 linguriță miere, 1 linguriță suc de tsibulі, 1 linguriță zhovtka că 1 linguriță olії. Vtirati 1 oră de la fața Mitte.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru