rum.ungurury.ru

Pietrele la rinichi Alte îngrijire personală: rostopască concluziile lor

Bună ziua, „Bunica!“

Propun o metodă pentru a elimina chisturi pe rinichi, precum și retragerea de experiențe din acest corp de pietre.

Am fost in piatra la rinichi de această dimensiune, avem de a alege o postură, stai jos și să se întindă, în cazul în care numai gripes nu sunt torturați. Derulând notele mele, am găsit rețeta pentru a elimina rădăcina unui pietre de floarea-soarelui. Imediat am găsit mai multe dintre ele în grădină, a zguduit sol și a stat timp de câteva zile în apă, schimbându-l în fiecare zi. răzuiți După aceea ax cu rădăcini negre, care a fost pe suprafață, cotlet-le inundate materie primă de sticlă de 3 litri de apă fiartă, adus la fierbere, se fierbe timp de 5 minute, se scurge zeama și a băut-l soarbe timp de 3 zile, în fiecare zi consuma 1 litru de bulion. Apoi a plecat în rădăcină oală inundat din nou 3 litri de apă clocotită, de data aceasta pentru a se fierbe timp de 10 minute, se strecoara din nou zeama și a băut 3 zile. inundat din nou aceeași rădăcină ca 3 litri de apă clocotită, se fierbe timp de 15 minute, și, de asemenea, a băut supa timp de 3 zile. De fiecare dată când rădăcina gătită de seara, lăsați supa pentru noapte, și în tulpina de dimineață. Ca urmare, piatra a mers fara probleme.

Chist pe rinichi elimină rostopasca. Întreaga plantă se pisa într-o cantitate de mai mult de o jumătate de litru cutii pus podea într-un vas emailat și se toarnă apă clocotită, astfel încât cantitatea totală de rostopască și apă la fierbere a fost de 0,5 litri. Acoperiți vasul cu un capac și se lasă timp de 3,5-4 ore. După aceea se filtrează și se iau 2 zile de 1/2 lingura, apoi 5-6 zile - 1 lingura De 3 ori pe zi. Faceti o pauza de 2 zile și apoi repetați cursul tratamentului. Și astfel intermitent tratat timp de o lună. După aceea, a face o ecografie pentru a se asigura că chistul este redus. După o lună de tratament de 30 de zile de odihnă, și apoi din nou pentru a face infuzia. Și astfel pe tot parcursul anului.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru