rum.ungurury.ru

Tratamentul hemangiom

De mai multe ori citit în ziar pentru a ajuta în tratamentul hemangioamelor (formarea vasculare benigne) .La Am fost de lucru într-o instalație de sănătate, într-una din fata noastra asistente medicale sa nascut cu un hemangiom pe fata. Curând pata a început să crească, capturarea nu numai fata, ci, de asemenea, la nivelul scalpului. Fata slăbit, educația adunat în ea falduri podparivalos și de multe ori sângerare. Medicii, de asemenea, crescut numai mâini. Asistenta a mers cu fiica ei la corpurile de iluminat medicale în Kiev și la Moscova și Leningrad, dar nici un tratament este dat nu sunt eliminate gemangiomu.I o zi, care transportă trenul cu consultarea regulată a copilului, mama epuizat, adormind fata împărtășit durerea ei cu o femeie bătrână, un vecin în compartiment. După ce am ascultat toate femeie cu atenție îmbătrâni liniștit-o, și apoi sfătuit să meargă la asistenta la sosirea sa în secția de maternitate și îi cere să-i dea placenta (placenta) de băiat (trebuie neapărat să fie de sexul opus al pacientului), a aparut la femei pervorodki. Apoi, ai pus placenta în congelator, așa congelate și apoi se taie o mică fâșie de zi cu zi suma cu degetul și aplicați pe timp de noapte, fixarea bandaj pe zona afectată. In sedinta de dimineata. Și așa mai departe, până când întregul izlecheniya.Medsestra toate și a făcut ce i sa spus. Hemangiom în fetele ei trecut, capul acoperit de păr gros, și doar urme mici rămân în locul hemangiom. Fata a crescut, s-au căsătorit, am dat naștere la trei copii și a crescut. De atunci au trecut 45 de ani, mai mult decât un hemangiom ea nu a fost prezentă.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru