rum.ungurury.ru

Țăranul rădăcini ajuta la eliminarea fibroamelor, și din nou am fost în stare să devină mamă

Bună ziua, „Bunica!“ Acesta a fost mult timp prieteni cu tine și întotdeauna cu atenție citit publicate articole, rețete și povești de vindecare. Multe instrumente aplicate cu succes pentru ei înșiși. Multumim tuturor celor care au scris într-un schimb de cunoștințele sale de ziar. Am decis să scrie și poate experiența mea cuiva prigoditsya.Seychas am 56 de ani. Acum 20 de ani am fost diagnosticata cu fibrom uterin. Tratamentul medicamentos nu a adus rezultate pozitive, tumora a crescut rapid, iar medicii au sugerat o intervenție chirurgicală pentru a elimina uterului. Am refuzat, pentru că soțul meu și cu mine, chiar dacă am avut deja o fiică, încă foarte mult a vrut să aibă un fiu. Cum de a ramane insarcinata fara uter? Și cineva de la cunoștințe m-au sfătuit să găsească Pallas milkweed și supuse unui tratament. La acea vreme, medicina tradițională nu este foarte bun venit, așa că a trebuit să folosească toate legăturile sale pentru a găsi un vindecator responsabil de tratamentul de ierburi și cu un „om-rădăcină“. El a achiziționat câteva grame de iarba-fiarelor Pallas, frecat la praf, și așa cum sfătuit botanist, a început să-l ia pe vârful unui cuțit de 3 ori pe zi, timp de 20-30 de minute înainte de mese cu apă. Și așa în fiecare zi, nu lipsește o singură zi, timp de trei luni. În fiecare lună, am verificat ginecolog. tumora mea a fost obtinerea mai mici și mai mici și în cele din urmă complet resorbit. Medicii au fost la o pierdere. Deci, tulichina Pallas ma salvat de la o intervenție chirurgicală. Un an mai târziu, fiica noastră a apărut frate ... Asta e povestea. Într-adevăr, „om-rădăcină“ - o planta minunata! Apelați persoana care a împărtășit cu mine, și el te va ajuta. Telefonul lui: (056) 788-38-97, (067) 847-80-34
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru