rum.ungurury.ru

De asemenea, ajuta la vindecarea cancerului de piele

Bună ziua, „Bunica!“ Sunt un fan al tău nu atât de mult timp în urmă, dar, în ciuda acestui fapt, cu toată inima mea să devină atașat la ziar. Vreau sa ajut oamenii cu sfatul lor, și anume de a împărtăși unele rețete kozhi.1 tratamentul cancerului. 3 linguri Uita-te la trifoliate toarnă 3 căni de apă rece și sub un capac închis se fierbe 1 oră. Folosit ca o cataplasma pe inflamat mesto.2. borcan de 0,5 litri pe jumătate umplut cu conuri de hamei, se toarnă untură interior pe degetul 2 fără a adăuga la margine, a pus pe un foc lent și să stea într-o baie de apă timp de 2 ore. Unguentul finit se aplică în mod regulat la locul afectat de cancer vyzdorovleniya.3. Se amestecă planta cucuta tocat cu aceeași cantitate de morcovi rasi si aplicarea unui bandaj pentru zonele afectate kozhi.4 boala. Toca 100 g planta sedum, se toarnă în greutate într-un recipient de sticlă de 0,5 litri untură nesărat internă și susŃin la foc mic într-o baie de apă de 2 ore. Unguentul finit depozitate în frigider. Aplicați un strat subțire pe zona afectată până când sunt complet zazhivleniya.5. Buna lubrifiere ajuta zilnic de mai multe ori pe zi părți ale pielii afectate de cancer, proaspăt stoarse suc de scaiete obyknovennogo.6. Se toarnă în sticle de 0,5 litri de vodca 100 g de muguri de mesteacăn, infuza și de scurgere de 10 zile. Ungeți mesto.7 tinctura inflamat. Sticlăria se toarna 2 linguri vetrice 2 cesti de apa clocotita, a pus pe un foc lent și se fierbe timp de 30 minute. Eliminați de la căldură și infuzat timp de o jumătate de oră. Se toarnă supa de cancer de piele afectate mesta.8. Acesta poate fi de mai multe ori pe zi, pentru a lubrifia zonele bolnave ale maslom.9 cătină. Se toarnă în 1 lingura enamelware Mușețel și 1 cană de oțet, se fierbe la foc mic timp de 15 minute și se aplică pe zona afectată ca kompress.Budte sănătos! Îmi pare rău, eu nu spun adresa, dar am stiut ca am scris si nu am nimic de spus.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru