rum.ungurury.ru

Cancerul de piele în cele din urmă a câștigat! Iată cum tratează melanomul

Bună ziua, „Bunica!“ Vreau să împărtășesc cu cititorii ziarului la experiența lor în tratamentul melanomului (cancer de piele) .I a avut boala de mai mult de 25 de ani. El a fost tratat oficial rețete și medicina populară, dar rana toate a crescut și a ajuns la 40 mm în diametru, la o adâncime de 2-3 mm. Unele retete chiar ei iritat. Dar, mulțumită lui Dumnezeu, în acest moment totul este în spatele. Și acum mai exact despre ce am făcut pentru vyzdorovleniya.Vo În primul rând, se aplică de 3-5 ori pe zi, pe brânză rana făcută din lapte de vacă până când, până când a fost eliminat și transformat roz. În al doilea rând, am uns cu ulei de 3-8 ori pe zi pe bază de plante cucuta melanom. Aceasta este o planta foarte otrăvitoare. Am înfășurat pe un băț de bumbac, înmuiat în tinctură și lubrifiază rana ei. Am efectua această procedură în fiecare zi, timp de trei luni. Rana a fost întărită în față. Cumpara cucuta de fitoterapeuti pe piață. iarbă măcinat și 560 vodca turnat într-un amestec 1: 4 (o parte licori patru părți de vodca). Insistând 15-20 zile, închizând borcanul. Astfel, am recuperat și ce zhelayu.Schastya voi toți oameni buni!
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru