rum.ungurury.ru

Cum pot scapa de tumora in san

Vreau să-ți spun cum am scăpat de tumora la san zheleze.Odnazhdy am simțit o durere puternică în piept, și după un timp a apărut inflamație și rigidizarea mărimea unei prune. Acest lucru ma alarmat. Imediat am luat bandaj, cusute din ambele părți, cu tifon și vată în mijloc, se inmuiat in tinctura de alcool de ghiocei si crin alb, atașați la sân și a pus sutienul. A schimbat comprese cum se usuca. După 3 zile, inflamatia a trecut, dar umflătura a rămas, așa că am continuat să fac comprese. Următoarea recuperare de trei zile a adus nici inflamatie, nici ostalos.Dlya tumorii nu pregăti tincturi medicinale I de primăvară, doar apar primele ghiocei, umple un borcan de maioneza și se toarnă alcool 960. Deci, acestea sunt, atâta timp cât Bloom Belaya Liliya. Apoi am alege florile ei, de asemenea, și a pus într-un borcan cu ghiocei. Am închide un capac de nailon și se lasă la infuzat mai mult. Foarte bine tinctura. Unul a căzut și genunchi foarte zdrobit. Ea a frecat tumora ei învinețită și dureri în piept proshla.Ot și elimină această infuzie. Se mărunțește împreună cu toate proaspete narcise plantă rădăcină, apoi 100 g de materie primă plasată într-un borcan de sticlă și se adaugă 0,5 litri de ulei de măsline. Insista 10 zile într-un loc cald întuneric, amestecând în fiecare zi, apoi se strecoara si de a face cu perfuzia, până la recuperarea comprese pe piept.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru