rum.ungurury.ru

Unguent vaselina din rostopască și polipi săptămâni învins

Bună ziua, dragă „Bunica“! Voi citi timp de 3 ani și sunt foarte recunoscător. aplica multe retete, si ma ajuta. Vreau să împărtășesc experiența de polipi de vindecare kishki.V decembrie 1986, am descoperit în mod independent, polipi în colon. Oricine poate face atunci când cresc în ieșire. Ele reprezintă un colinele solid, și hemoroizi - moi, formy.Obratilas neclare pentru chirurg, iar el mi-a oferit o operație. Am făcut-o în ianuarie 1987 și apoi din nou în luna mai a aceluiași an. Dar înainte de a verifica afară din spital, așa cum am un polip a crescut din nou. Chirurg am elimina imediat și în aceeași zi, scrie. Am venit acasă, și după 3 zile de polip crește înapoi. Cu acest polip și m-am dus la Soci să se odihnească. Am trăit acolo într-un apartament privat, dar gazda in curte a crescut rostopasca. Narva am sunt, îmi amintesc, se va spăla și umplute în rezultatul anal otverstie.V de un astfel de tratament un polip am crescut la 5 cm fibrom, și am fost trimis la oncologie. Acolo a avut o intervenție chirurgicală, verificați analiza (au fost bune), iar doctorul mi-a permis să merg în stațiune, ca în același timp, am scos fierea și a trebuit podlechitsya.Ya sa dus la Morșîn. Firește, au băut apă curativă, se spală intestine, dar când am ajuns acasă, a găsit din nou un polip. Deja nu am mers la doctor și a făcut unguent ei: rostopasca frecat și cernută făină printr-o sită. L-am amesteca cu vaselina boric. Rezultatul a fost un amestec de culoare verde închis. Impregnate cu acest unguent Tampoane și împinge-le de 5-7 ori pe zi, în anus. Și acest lucru în 7 dney.Na locul unde un polip a fost, a existat doar o groapă. Așa că am scăpat de ele. Dar au crescut ca ciupercile după dozhdya.Takzhe acest unguent ajută cu leucoplazia și eroziune de col uterin. Prietenul meu a introdus tampoanele cu unguent in vagin de 5-6 ori pe zi, timp de o săptămână și recuperate. Bun ajutor pentru leucoplazia se confruntă, de asemenea, „ginseng“ crema si unguent „sinaflana“ .Esche experiențe de tratament parts nevralgie. Este necesar să se aplice zonei afectate latura non-lucioasă a frunzei de brusture. Se încălzește pentru a lega batista și se lasă timp de noapte comprima. 2-3 tratamente boala otstupaet.A frunzei de iarnă brusture, am înmuiat în saramură. 2-3 zile pomoknut frunze în apă sărată și apoi le atârnă pe șirul. Ei nu se rup, sunt uscate și proprietățile terapeutice nu sunt pierdute.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru