rum.ungurury.ru

Deoarece polipi de colon se ocupe de perfuzie rostopască pulbere



Dragă „Bunica!“ De multe ori oamenii cer sfaturi cu privire la modul de a scapa de polipi de colon, fara o interventie chirurgicala. Potrivit acestora, nimic nu împiedică funcționarea, devine mai rău. Și apoi mi-am amintit de un sluchay.V un institut științific medical pentru tratament a pacienților care au format în intestine, deoarece au un strat sticlos. Profesorul nu a vrut să opereze pe ea. Și accidental trata ideea sugerată lui de rodnye.Odnazhdy seara lui, stând în biroul său, a auzit nepoata sa plâns de faptul că bunica veruci ei enervant, mai ales pe fata. Și bunica mea sfătuit nepoata ei să le frotiu cu suc proaspat de rostopasca la dispariție. Și am dat seama pe profesorul: ce se întâmplă dacă .. A doua zi a ordonat rostopasca alege, care a crescut în apropierea institutului, este bine uscat și lira cu atenție la o pulbere ?. Apoi a măsurat doza de pulbere (nu poate aminti cât de mult), 1,5-2 litri de apă fiartă și se toarnă apă clocotită, rostopască, astfel încât perfuzia a fost curge, nu gros. Când s-a răcit până la o temperatură suportabilă, a introdus o femeie bolnavă, sub forma unei clisme și a ordonat să păstreze vnutri.Cherez o jumătate de oră a fost spus să meargă la navă, și conținutul vasului a luat pe analiz.Cherez câteva zile repetate pulbere rostopasca clismă. Examinarea repetată a arătat că intestinele curat și sănătos. fericit pacient a părăsit domoy.V același institut a fost un alt pacient, starea sticloasă intestinele pacientului. Dar deja operat. Ea a eliminat partea afectată a intestinului, dar boala a progresat. De asemenea, este de așteptat de la profesorul de ajutor și l-au întrebat: - De ce ați decis să trateze prima rostopască nu eu, ci femeia și profesorul a răspuns: - Ați eliminat aproape toate intestine, și nu a fost încă atins de un bisturiu. În cazul în care, ne-ar fi operat pe ea, de asemenea, dacă a trebuit să-i salveze. Și nu ai nimic de a elimina, tu, noi nu am vrut o femeie riskovat.Etu, apoi, de asemenea, tratate cu rostopasca clisme pulbere. Și intestinele ei curățate metoda sostoyaniya.Etot vitros poate ajuta si pe cei care au polipi în intestin. În plus, ar fi frumos acestor oameni bea o infuzie slabă de rostopască: ramură mică de mărimea unui deget se toarna un pahar de apă clocotită și după 1-2 minute, atunci când apa este ușor rândul său, galben, au un zahar proaspat, fierbinte, fără. Și astfel de 3 ori pe zi, timp de o jumătate de oră înainte de mese timp de o lună. Harm nu vor, și beneficiile evidente. Nu numai intestinul, dar, de asemenea, îmbunătățirea interiorului. Ea a băut bere, și a fost foarte bine. Este ușor amar, dar nu protivnyy.Zhelayu succesul editorial în activitatea lor, iar cititorii - de recuperare!
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru