rum.ungurury.ru

Cei care suferă de emfizem, EXPERIENTA ȘTIȚI unchiul nu a împiedicat

Bună ziua, „Bunica!“

Vreau să împărtășesc rețeta pentru tratamentul emfizemului.

Unchiul meu a fost, de asemenea, această boală perfidă. De obicei, se manifesta prin dificultati de respiratie, apar mai întâi în timpul exercițiului și mai târziu în repaus. Care suferă de emfizem subțire, cu pieptul bokovidnoy și pielea roșiatică. Expirati de aer prin buze, tub pliat. Acești oameni o vedere pare rău. Se arata ca asta și unchiul meu.

Boala masquerades frecvent ca alte maladii, distrugând în liniște plămânii. medicament officio-cială se folosește pentru a elimina vitamine, hormoni, preparate bronhodilatatoare, mucus subtiere, dar de multe ori nu aduce rezultate pozitive. Dar există speranță de recuperare. Unchiul meu, de exemplu, pentru a face față cu emfizem ajutat ierburi. Ea izmel-rece și se amestecă 50 g de scoarță de mesteacăn, 100 g thallus legochnika (lichen mare creștere pe ramuri și trunchiuri de foioase și conifere), planta Ephedra, salvie și sunătoare și apoi turnat zilnic 1 lingura un amestec de 200 ml de apă fiartă, cel puțin o oră, se filtrează și se bea perfuzie porții egale de peste 2 ori. În fiecare zi mă pregătesc în stare proaspătă.

In plus, unchiul meu în dimineața a fost dizolvat în 0,5 cani de apa la temperatura camerei 10 picături de soluție de peroxid de hidrogen și a băut pe stomacul gol. O oră mai târziu, am bea infuzie de plante, și după o jumătate de oră de micul dejun. A doua jumătate a perfuziei bea până la 6 ore. Unchiul a fost tratat ca 3 luni și recuperat! Aceeași metodă poate fi utilizată cu succes în tratamentul bronșitei.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru