rum.ungurury.ru

Eliminați artroza? Nu contează!

Bună ziua, „Bunica!“ Timp de mai mulți ani, am suferit osteoartrita de genunchi. El a fost tratat cu raze X si cu laser, terapie shockwave și alte mijloace. Tabletele au fost date de relief, dar pentru o zi, iar efectul asupra stomacului, ficatului, vezicii urinare și rinichilor. Deci, a încercat mai multe geluri, unguente, grindings, dar pomogalo.Prinyalas nimic tratate „Dimexidum“, care se aplică la genunchi 2: 1 (două părți „Dimexidum“, o parte apă) pe tesatura de bumbac. Mai sus am pus celofan sau polietilenă și fixate cu un bandaj elastic. Am ținut o oră, dar pentru cei care au pielea sensibilă, trebuie să păstreze timp de o jumătate de oră și se diluează „Dimexidum“ amestecat cu apă. Face 10 zile consecutive. Multe din această rețetă a ajutat la o parte cu un băț. Eu, de asemenea, dar, din păcate, foarte vă nenadolgo.Esli ca urmare a tratamentului a apărut roșeață și durere, freca pe o amendă de cartofi prime răzătoare cu coaja si se aplica pasta pe genunchi. Top - polietilenă, și să stabilească apoi un bandaj elastic sau sos. Păstrați disponibile toată ziua. Și dacă lucrați, toată noaptea. Bandaj nu pune bine, că există circulație. Cartofi și prime elimină orice inflamație. În cazul în care venele inflamate - ajută, de asemenea. Odată, sora mea a venit să viziteze, și ea a avut vene inflamate și picioare erau roșii. Am sfătuit-o să se aplice venele cartofi rasi. Ea neincredere, dar a pus. Dimineața, el a dezlănțuit piciorul și nu a putut crede ochilor mei ca zona inflamată transformat alb.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru