rum.ungurury.ru

Dar acest medicament - de la contracturi

Bună ziua, „Bunica!“ Vreau să împărtășesc cu cititorii ziarului un tratament eficient baza de prescriptie contractura Dyupyuitrena.Dva, am tratat un folos pentru boala, până destul de întâmplător în 2001. Nu am cunoscut un terapeut Izabella Georgievna Chuvashova. Ea altruist mi-a împărtășit un tratament baza de prescriptie medicala. Cred că ar trebui să fie conștienți de toți cei care suferă de această boală. Dumnezeu a dispus, el este încă pe cineva pentru a ajuta la recuperarea la fel ca la momentul respectiv a ajutat mne.Itak, pentru prepararea de medicina terapeutică va avea nevoie de 75 ml de apă distilată, o sticlă de 50% „Dimexidum“ 4 flacoane „analgină“ și 2% „Novocain „și un tub de“ hidrocortizon“. Toate componentele se amestecă până la netedă și cu acest mash o zi pentru a face membrul bolnav 1,5-2 ore comprima. După îndepărtarea sa de 12 ore nu se spele pe mâini cu apă și 24 de ore - cu acest medicament mylom.Ya făcută în borcan de 0,5 litri, udate în aceasta pânză de bumbac, apăsați-l și înfășurat în jurul brațului. Ea învelite în celofan și izolat la 2 oră. Made într-o zi, 20 de astfel de proceduri. Am nivelat degete oprit doare mâna, în general, am uitat despre kontrakture.Spasibo Isabella Georgievne. Doamne ferește ea nu se îmbolnăvesc și să trăiască timp de mai mulți ani. Același lucru îmi doresc tuturor cititorilor de „Bunica“!
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru